طریقه اندازه گیری در متد مولر | HonarBazaar خرید اینترنتی

آموزش های اخیر کیف لوازم آرایش نمدی دوخت بولین در گلدوزی برزیلی کوسن چهل تکه مربعی بافت حبابی (۱) با دومیل گل سر و تل با گلهای نمدی ۳ نمونه های زیبای دوخت پنل پلاستیکی آموزش دوخت برگ در گلدوزی برزیلی آموزش برش و دوخت ۶ (دوخت و نصب آستین) غنچه نمدی شاخه بلند ایده های زیبا و ساده تزئین هندوانه شب یلدا جستجو یکشنبه ، ۰۱ بهمن ، ۱۳۹۶ حرکت خانه بافت بافتنی اصول اولیه بافتنی نمونه بافت دومیل پروژه های بافتنی ژورنالهای بافتنی فیلم بافتنی قلاب بافی اصول اولیه قلاب بافی نمونه بافت با قلاب پروژه های قلاب بافی انواع موتیف و صوفی فیلم قلاب بافی دوخت خیاطی اصول اولیه خیاطی پروژه های دوخت الگوسازی دوخت چادر فیلم خیاطی تکه دوزی چهل تکه دوزی اصول چهل تکه دوزی پروژه های چهل تکه دوزی نمددوزی اصول اولیه نمددوزی نمددوزی گام به گام الگوهای نمددوزی (پیشرفته) عروسک های نمدی روبان دوزی گلدوزی ساخت عروسک سازی عروسک پولیشی عروسک جورابی عروسک تیلدا و تینی جواهرسازی شمع سازی گلسازی گل های پارچه ای گل های کاغذی آشپزی غذاهای سنتی غذاهای فرنگی فست فود پیش غذا دسرها سالادها انواع ترشیجات و شور شیرینی پزی فینگرفود درباره مواد غذایی فیلم آشپزی 0 تیر ۲۰, ۱۳۹۶ ژله گل چهار رنگ 0 خرداد ۲۲, ۱۳۹۶ شیرینی خرمایی مخصوص ماه رمضان 0 خرداد ۲, ۱۳۹۶ چیزکیک توت فرنگی آرایشگری آرایش چشم و ابرو رنگ کردن مو خود آرایی سلامت پوست خلاقیت کاردستی ابتکار با دور ریختنی ها کاغذ و تا گالری تصاویر مدل مانتو مدل قلاب بافی مدل بافتنی مدل چهل تکه دوزی مدل نمددوزی مدل کارهای خیاطی 6 دی ۱۰, ۱۳۹۶ نمونه های زیبای دوخت پنل پلاستیکی 0 آذر ۲۸, ۱۳۹۶ ایده های زیبا و ساده تزئین هندوانه شب یلدا 0 تیر ۲۸, ۱۳۹۶ نمونه های زیبای تشک نوزاد خانهدوختخیاطیاصول اولیه خیاطی طریقه اندازه گیری در متد مولر 34 توسط مدیر سایت در شهریور ۳۰, ۱۳۹۵ اصول اولیه خیاطی خیاطی شاید مرحله اندازه گیری ساده و نه چندان مهم به نظر برسد ولی برخلاف این تصور برای رسم یک الگوی بی عیب و نقص که کاملا با اندام فرد همخوانی داشته باشد باید بتوانیم ابتدا تمام مقادیری که برای رسم الگو نیاز داریم را کاملا دقیق بر روی بدن شخص اندازه بگیریم.


دوخت حرفه ای یک لباس که قالب تن باشد مستلزم دقت فراوان در مرحله اندازه گیری است.


پس با ما همراه باشید تا طریقه اندازه گیری حرفه ای را به شما آموزش بدهیم: برای شروع اندازه گیری باید به چند نکته اساسی دقت کنید، به هیچ وجه تا شرایط زیر مهیا نیست اقدام به اندازه گیری نکنید: ۱) شخص باید لباسی جذب بدن به تن کند تا کاملا برجستگی ها و عیوب اندام او را نشان دهد و نیز باعث افزایش سایز وی نشود.


۲) فرد باید قطعا همان سوتینی را به تن کند که قصد دارد بعدا به همراه این لباس بپوشد.


۳) برای اندازه گیری های دامن، کفش فرد قطعا باید همان کفشی باشد که می خواهد همراه دامن به پا کند.


حالا ابتدا یک نوار باریک را به کمر ببندید به طوری که وقتی فرد دستها را درکنار بدن آویزان قرار می دهد نوار در امتداد آرنج شخص باشد.


سپس مطابق مراحل زیر مقادیر مورد نیاز را اندازه بگیرید: اندازه های اصلی : ۱) تمام قد : از شخص می خواهیم تا بدون کفش در کنار دیوار ایستاده به طوری که پاشنه پا، باسن و پشت بالاتنه و سر به دیوار بچسبد سپس یک خط کش از روی سر به دیوار عمود می کنیم و از بالای سر تا زمین را با متر اندازه می گیریم.


۲) دور سینه : متر را از پشت در امتداد سینه قرار داده و از زیر بغل به جلو آورده و از روی برجستگی سینه عبور می دهیم و در بین دو سینه دو سر متر را به هم می رسانیم و درحالی که متر چرخش مختصری داشته باشد و سینه زیر متر فشرده نشود دور سینه را اندازه می زنیم.


۳) دور کمر : متر را دور کمر دقیقا روی نوار حلقه کرده و بدون اینکه متر با کمر فاصله ای داشته باشد دور کمر را اندازه می گیریم.


دقت کنید در کل اندازه گیری ها نیازی نیست که زیر متر انگشتتان را قرار دهید تا فاصله ایجاد شود، همین که متر بتواند چرخش مختصری داشته باشد و انقدر تنگ نباشد که بدن را جمع کرده باشد و یا انقدر گشاد نباشد که از بدن فاصله بگیرد کفایت می کند.


۴) دور باسن : متر را از پشت روی برجسته ترین قسمت باسن و در جلو در امتداد آن حلقه می کنیم به طوری که متر بتواند چرخش مختصری داشته باشد و به این شکل دور باسن را اندازه می گیریم.


برای افراد چاق یا حتی کسانی که شکم بزرگی دارند باید متر در جلو در امتداد شکم قرار گیرد.


پس برای اندازه گیری دور باسن در اینگونه افراد باید یا متر را بالا آورده و از روی شکم عبور دهیم و یا یک خط کش یا طلق روی شکم قرار داده که تا جلوی باسن ادامه داشته باشد و متر را از روی خط کش بگذرانیم .


مانند تصویر زیر.


اندازه های فرعی : ۵) قد بالاتنه پشت : در پشت شخص، از برجستگی مهره پشت گردن متر را قرار داده و تا نوار کمر را اندازه می زنیم.


۶) قد باسن : در پشت شخص، با متر از زیر نوار تا برجسته ترین قسمت باسن را اندازه می گیریم.


در افراد نرمال قد باسن برابر یک هشتم تمام قد فرد و معمولا بین ۱۸ تا ۲۲ سانتی متر می شود که بستگی به بزرگی باسن شخص دارد.


۷) بلندی سینه : متر را در کنار گردن قرار داده و تا سر سینه را اندازه می زنیم.


سر سینه جایی است که اگر متر را در این حالت رها کنید متر از سینه فاصله می گیرد.


۸) قد بالاتنه جلو : متر را در کنار گردن قرار داده و از روی سینه گذرانده و تا نوار کمر را اندازه می گیریم.


دقت کنید نباید متر را زیر سینه ببرید یا انقدر بکشید که سینه فشرده شود.


۹) سرشانه : متر را در کنار گردن قرار داده و در طول سرشانه امتداد می دهیم تا جایی که متر از سرشانه آویزان می شود طول سرشانه را بدست می دهد.


۱۰) دور بازو : دست را به صورت عمود بر بدن می گیریم تا بازو بزرگترین اندازه خود را داشته باشد سپس دور بازو را با قرار دادن یک انگشت زیر متر اندازه می گیریم.


۱۱) دور مچ : متر را دور مچ حلقه کرده و در حالی که ۳ انگشت را در زیر متر قرار داده اید، دور مچ را اندازه می گیریم.


۱۲) قد آستین : آرنج دست را خمیده در کنار بدن نگه داشته تا طول آستین بلندترین حالت خود را داشته باشد سپس از نقطه کنار گردن متر را قرار داده از سرشانه گذشته و سپس از آرنج خمیده می گذرانیم و تا مچ دست را اندازه می گیریم.


سپس مقدار سرشانه را از این اندازه کم می کنیم تا قد آستین بدست آید.


یا می توانید از سرشانه تا مچ را با عبور از آرنج خمیده یکباره اندازه بگیرید ولی روش اول دقیقتر خواهد بود.


چنانچه لباس اپل دارد باید متر را ۲ سانتی متر بالاتر از سرشانه قرار دهید.


۱۳) کارور جلو : برای اندازه گیری کارور جلو بهتر است یکبار دست ها را آزادانه در کنار بدن قرار داده و از محل اتصال دست راست به بدن در جلو تا محل اتصال دست چپ به بدن را اندازه بگیرید.


دفعه بعد کف دستها را در پشت بدن روی هم قرار داده و مجددا فاصله دو اتصال دست در جلوی بدن را اندازه بگیرید.


این دو اندازه، مقدار مینیموم و ماکزیمم کارور جلو می باشد.


۱۴) کارور پشت یا تیره پشت : این بار هم اول دست ها را در کنار بدن آزاد قرار داده و فاصله محل اتصال دو دست به بدن را در پشت اندازه می گیریم.


سپس کف دو دست را در جلو روی هم گذاشته و مجددا این اندازه را می گیریم تا مقدار مینیموم و ماکزیمم کارور پشت بدست آید.


۱۵) بلندی کف حلقه : برای اندازه گیری بلندی کف حلقه پشت، ابتدا یک خط کش طلقی زیر بغل قرار داده و دنباله آن را روی پشت فرد بخوابانید سپس با متر از مهره پش گردن تا خط کش طلقی را اندازه بگیرید.


مثلا در تصویر زیر مشاهده میکنید که اندازه کف حلقه روی بدن ۲۰ سانت اندازه گیری شده است.


۱۶) فاصله دو سینه : با متر فاصله دو سر سینه را اندازه می گیریم.


۱۷) قد لباس : برای اندازه گیری قد لباس، متر را در گوشه گردن قرار داده از روی سینه گذرانده و تا قد مورد نظر را اندازه می گیریم.


۱۸) قد دامن : از جلو متر را زیر نوار کمر قرار داده و تا قد دلخواه پایین می آییم که قد اصلی دامن بدست می آید که باید با کفش مورد نظر اندازه گیری شود.


برای افرادی که در ناحیه باسن دچار اشکالات اندامی هستند باید ۳ بار قد دامن (بدون کفش) اندازه گیری شود سپس این سه عدد با هم مقایسه شود و اگر اختلاف زیاد باشد در قد دامن اعمال شود.


متر را در وسط جلو از نوار کمر تا زمین یا قد مورد نظر اندازه می زنیم.


متر را در پهلو از نوار کمر تا زمین یا قد مورد نظر اندازه می زنیم.


متر را در وسط پشت از نوار کمر تا زمین یا قد مورد نظر اندازه می زنیم.


  “به پایان آمد این دفتر …” بد نیست یک نیم نگاهی هم به این مطالب بیاندازید: محاسبات اولیه برای رسم بالاتنه در متد مولر جدول اندازه های استاندارد اندام نرمال بانوان در متد مولر رسم الگوی پایه بالاتنه مولر آموزش کنترل الگوی مولر آموزش برش و دوخت ۱ (صفر تا صد دوخت یک مانتو) دوخت پیشبند آشپزخانه رسم آستین در متد مولر اندازه گیری در لباس بافتنی کودک مدیر سایت دختری هستم عاشق هنر.


خیلی از هنرهارو یاد گرفتم ولی علاقه اصلیم خیاطیه و تونستم در این هنر به مهارت بالایی برسم.


این سایتو راه انداختم تا بتونم تجربیاتمو در اختیار هنردوستان عزیز بذارم.


اگر شما هم دوست داشتید هنرتون با نام خودتون در سایت قرار بگیره پیام بذارید تا با شما تماس بگیرم.


مقاله قبلیبلانچ کردن در آشپزی یعنی چه ؟ مقاله بعدی چهل تکه دوزی با دایره ها ۲ گفتگو۳۴ دیدگاه نسترن اسفند ۱۵, ۱۳۹۵ ۱:۰۶ ب.


ظ سلام و خسته نباشید.


ممنون از مطالب خوب و واضحتون در مورد متد مولر.


من الگوی بالاتنه رو کشیدم ولی در اندازه سرشانه به مشکل برخوردم.


میتونید کمکم کنید؟ پاسخ مدیر سایت پست نویسنده اسفند ۱۵, ۱۳۹۵ ۲:۲۶ ب.


ظ سلام عزیزم حتما اندازه سرشانه بزرگتر از اندازه واقعی سرشانه شده؟ بفرمایید مشکل چیه من در خدمتم پاسخ نسترن اسفند ۱۵, ۱۳۹۵ ۶:۰۰ ب.


ظ بله دقیقا همینطوره.


اندازه سرشانه من ۱۲هست.


اما روی الگو ۱۵٫۵درومده پاسخ مدیر سایت پست نویسنده اسفند ۱۵, ۱۳۹۵ ۶:۱۹ ب.


ظ همیشه این اتفاق میفته که جزو کنترل الگو بعدا مفصلا در یک پست توضیح خواهم داد.


اگر سرشانه شما ۱۲ هست باید از نقطه ۱۷ به اندازه ۱۳ سانت روی سرشانه جلو بیاید و نقطه ۲۰ شما اینجا میشود.


برای رسم سرشانه جلو هم باید این اندازه را به عنوان فاصله ۱۷ به ۲۰ درنظر بگیرید.


بعدشم حلقه پشت رو از این نقطه جدید دوباره رسم کنید.


فقط حلقه جدید هم باید حتما از سر نقطه چین آبی در ۲۲ بگذرد.


موفق باشید پاسخ نسترن اسفند ۱۶, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ق.


ظ با سپاس فراوان از شما هنرمند عزیز? amir اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶ ۶:۲۶ ق.


ظ با سلام و عرض احترام شما میفرمایید در سرشانه همیشه این اتفاق میفته.


اما چرا؟ آیا میتونیم بگیم این یک نقطه ضعف در متد مولر به حساب میاد؟ دیگه اینکه در الگوهای آماده سایز بندی شده با متد مولر برای کارهای تجاری هم چنین مشکلی وجود داره؟ یا شاید اونا مطابق با جدول اندازه ها اصلاح شده هستن؟ خوشحال میشم نظر شما رو بدونم.


ممنون مدیر سایت پست نویسنده اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶ ۸:۱۷ ق.


ظ سلام.


نه این کنترل ها بخشی از رسم الگو هستند و بدون اونها هنوز رسم الگو تمام نشده.


بله در الگوهای سایزبندی شده، اندازه سرشانه با توجه به هرسایز اصلاح شده، چون تمام اندازه ها بر اساس جداول استاندارد سایزبندی رسم شده، سرشانه هم براساس همون اندازه گفته شده در جدول اصلاح شده.


Hkhy فروردین ۲۰, ۱۳۹۶ ۴:۵۴ ب.


ظ سلام.


خسته نباشید.


میشه از اندازه گیری بلندی کف حلقه عکسی قرار بدهید؟ پاسخ مدیر سایت پست نویسنده فروردین ۲۱, ۱۳۹۶ ۱:۲۵ ب.


ظ سلام عزیزم.


چشم تا آخر هفته به آموزش اضافه خواهد شد.


پاسخ فاطمه جعفری تیر ۳۰, ۱۳۹۶ ۲:۵۰ ق.


ظ باسلام.


و سپاس مجدد.


خیلی زیبا و صریح آموزش دادید .


بنده دوره ی مقدماتی خیاطی رو به روش متریک گذروندم ولی با روش شما خیلی واضح تر می فهمم.


تشکر پاسخ مدیر سایت پست نویسنده تیر ۳۰, ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.


ظ سلام عزیزم.


افتخار بنده است پاسخ ziba تیر ۳۰, ۱۳۹۶ ۱:۱۹ ب.


ظ سلام ,ممنون از اطلاعات مفیدی ک دراختیارمون میذارین,,,من نحوه اندازه گیری کف حلقه رو متوجه نشدم ,میشه دقیق ترو واضحتر بگین؟؟بازم بسیار ممنونم پاسخ مدیر سایت پست نویسنده تیر ۳۱, ۱۳۹۶ ۵:۳۵ ق.


ظ سلام عزیزم.


تصویرو اضافه کردم.


موفق باشید پاسخ ziba تیر ۳۱, ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.


ظ بازم سلام , من دارم الگو رو میکشم ولی خط باسن دقیق نمیدونم چی هست, درقسمت اندازه گیری روی بدن شخص چیزی به اسم خط باسن نیومده, فقط تو فرمولها خط باسن اومده, حالا من خط باسن الگومو طبق فرمول بکشم؟؟؟ پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مرداد ۱, ۱۳۹۶ ۶:۱۷ ق.


ظ سلام عزیزم.


بله چند مورد هست که نمیشه روی بدن اندازه گرفت مثل خط باسن، گشادی کف حلقه و بزرگی سینه جلو رو باید مستقیما از فرمول ها استفاده کنید.


ولی مواردی که با اندازه گیری هم بدست میان همونطور که گفتم مرجع ما بدن شخصه.


پاسخ ziba تیر ۳۱, ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.


ظ همینطور گشادی کف حلقه هم تو اندازه گیری روی بدن شخص نیومده فقط تو فرمولها هست, من گیج شدم لطفا راهنماییم کنین:-( پاسخ ziba مرداد ۱, ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴ ق.


ظ پس از فرمولها فقط واسه جاهایی از بدن ک نمیشه اندازه گرفت استفاده میش و واسه جاهایی مثل کارور و این جاها از بدن خود شخص استفاده میشه؟؟, ممنون پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.


ظ بله البته ما در رسم بالاتنه مولر فقط کارور پشت رو استفاده میکنیم که معمولا از محاسبات عدد قابل قبولی بدست میاد و اگر لازم باشه بعد از رسم الگو اونو کنترل و اصلاح میکنیم.


پاسخ گیتی زوپیروس مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۲:۲۹ ب.


ظ سلام با تشکر فراوان از سایت خوبی که دارید.


من جدیداً با سایت شما آشنا شدم، حدوداً یک هفته هست، و یک پیراهن بسیار زیبا با بالاتنه تنگ برای مراسم خواستگاری دخترم دوختم.


بسیار لباس زیبا با تن خور باورنکردنی میباشد.


و این را مدیون شما هستم با روش آموزش بسیار مفید و واضح.


شما با این وب سایت جالبی که دارید ، من را بعد از ۱۷ سال به وطنم بردید.


برایم حال و هوای خوبی داره.


با تشکر فراوان گیتی زوپیروس پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۲:۳۷ ب.


ظ سلام عزیزم از خواندن پیام قشنگتون بی اندازه خوشحال شدم.


باعث افتخار بنده است.


خوشحالترم میکنید اگر عکس لباسی که دوختید رو برام بفرستید (از طریق تلگرام یا ایمیل).


بازهم ممنونم از انرژی مثبتتون موفق باشید پاسخ محترم مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۷:۱۰ ب.


ظ سلام وخسته نباشید یک دنیا ممنون ازآموزش های عالیتان خواستم بدانم الان این آموزش هایی که درحال حاضرزحمت میکشی وبه مامیدهی آموزش نازک دوزی است یعنی دوره مقدماتی خیاطی میباشد میشه لطف کنید بگیدخیاطی ازمقدماتی تاپیشرفته چندمرحله است ونام آنهاچیست وچندماه طول میکشدتایادبگیریم وبه عنوان شغل آینده ازآن استفاده کنیم ؟من بی صبرانه هرروزکانال هنربازار شمارانگاه میکنم تاشایدآموزش بعدی شمارا ببینم شما خیلی خوب وواضح ودقیق آموزش میدهید خیرببینید.


پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۸:۰۶ ب.


ظ سلام عزیزم.


ممنونم گلم.


بله آموزش های فوق همون نازک دوزی محسوب میشه ولی به سبک خودم (یعنی برطبق روند فنی حرفه ای نیست) ولی در انتهای آموزش ها شما از هر فردی که برطبق فنی حرفه ای هم آموزش دیده باشه ماهرتر خواهید بود.


دوره های خیاطی شامل، نازک دوزی، ضخیم دوزی، شلوار، شب و عروس، لباس های کشی و ….


میشه که موارد بیشتر که سه نقطه گذاشتم درواقع موارد پیشرفته در لباس شب است.


شرمنده که فاصله آموزش ها زیاده و منتظر میمونید، مشغله بنده خیلی زیاده و فقط به عشق شما عزیزان کوچکترین فرصتی پیدا میکنم میشینم آموزش ها رو می نویسم.


موفق باشید پاسخ محترم مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۷:۳۸ ب.


ظ باسلام وسپاس فراوان وممنون اززحمات دلسوزانه وبی دریغ شما میشه لطف کنید اگرامکان داردنمونه سوالات یامنابعی که درآینده به دردامتحان کتبی خیاطی ازمقدماتی تاپیشرفته میخورد به مامعرفی کنید.


یک سوال آیا منظورشما دررسم بالاتنه به روش مولرازبرجستگی سینه همان اندازه فاصله سینه میباشد ؟ پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مرداد ۲, ۱۳۹۶ ۸:۰۸ ب.


ظ حتما اگر پیدا کنم براتون میذارم جواب این سوالتون رو دقیقا در پست اخیر دادم.


بله برجستگی سینه همون نصف فاصله دو سینه است.


پاسخ مژگان مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ ۸:۴۵ ب.


ظ سلام ممنون از سایت خوبتون ببخشید میشه روش رگالی کردن به روش مولر رو آموزش بدید؟ و اینکه آیا این روش رگالی کردن الگو برای لباس شی هم مناسب هست یا نه؟ ممنون اگه پاسخ بدید پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مرداد ۳۰, ۱۳۹۶ ۴:۵۱ ق.


ظ سلام عزیزم.


رگالی کردن خیلی به متد بستگی نداره.


یه سری روش هست که ابداع شده برای حذف پنس زیر سینه من هروقت بهترین روش رو پیدا کنم و امتحان کنم ببینم خوب جواب میده توی سایت میذارم خیر رگالی برای مانتو و شومیز هست چون در لباس شب ما می خواهیم لباس جذب بدن باشه پاسخ مریم کریمی شهریور ۲۸, ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.


ظ سلام خسته نباشید بسیار سپاسگزارم از توضیحات کامل و عالیه شما.


من به روش گرلاوین خیاطی می کنم ولی از خیلیا شنیدم که متد مولر دقیقتره الان هم دارم با توضیحات شما یاد می گیرم.


فقط یه سوال واسم پیش اومد اینکه برای اندازه گیری کارور پشت و کارور جلو که کف دستها رو در پشت و‌جلوی بدن قرار می هیم و دوباره کارور پشت و‌جلو رو اندازه گیری می کنیم متوجه نشدم چطور می گین.


اگه امکانش هست توضیح بدین واسم.


لطفا مرسی پاسخ مدیر سایت پست نویسنده شهریور ۳۰, ۱۳۹۶ ۶:۴۷ ق.


ظ سلام عزیزم.


حتما دیدید که وقتی دست ها را در جلو روی هم میذاریم کارور پشت در کشیده ترین حالت خودش قرار میگیره.


پس این اندازه بیشترین مقدار برای کارور پشت میتونه باشه.


جلو هم به همین شکل.


این دوتا اندازه در این حالت ها به معنی بزرگترین کارور ممکن برای شخص هست پاسخ سمیه مهر ۲, ۱۳۹۶ ۵:۳۶ ق.


ظ سلام ممنون بخاطر همه این اطلاعات خوب،من هیچی از خیاطی نمیدونم دارم پستهای شما رو می خونم و امیدوارم بتونم از این طریق یاد بگیرم،چند تا سوال داشتم ممنون میشم بهم جواب بدین،اول اینکه توی تلگرام یا اینستا آموزش هاتون هست که بیام بشه اونجا برای یادگیری؟دوم اینکه میشه یه کتاب هم بهم معرفی کنین که همزمان اونم بخونم در مورد همین آموزش روش خیاطی مولر از پایه یا صفر باشه و سوم اینکه من مینیمم ماکزیمم کارور جلو و پشت رو که گفتین دستا رو رویهم قرار میدیم متوجه نمیشم میشه لطفا بیار توضیح بدین یا عکس بذارین.


بازم ممنون از اطلاعاتی که میذارین پاسخ مدیر سایت پست نویسنده مهر ۴, ۱۳۹۶ ۴:۲۶ ب.


ظ سلام عزیزم.


خیر تلگرام و اینستا فقط حالت خبرنامه داره کتاب خانم نیره یونسی ترجمه کتاب اصلی مولر آلمان هست میتونید بخونید.


برای کارور پشت مچ دست هاتون رو در جلوی بدنتون روی هم بذارید، همین و بعد کارورو اندازه بگیرید، این میشه ماکز کارور پشت برای کارور جلو هم مچ دست هارو در پشت بدن روی هم بذارید و کارور رو اندازه بگیرید میشه ماکز کارور جلو پاسخ شیما دی ۸, ۱۳۹۶ ۲:۴۷ ب.


ظ سلام ممنون از آموزشهای بسیار خوب شما.


من تمام اندازه هام با اندازه های جدول یکی هست .


فقط کارور ها خطا داره تو جدول شما کارور ۱۷ولی مال من ۳۶هست علتش چیه؟شما نصف کارور رو نوشتین؟ تو جدول.


؟؟؟گیج شدم دارم الگو میکشم.


ممنون میشم جوابمو بدین .


پاسخ مدیر سایت پست نویسنده دی ۱۰, ۱۳۹۶ ۴:۴۳ ب.


ظ بله داخل جدول نصف کارور گفته شده پاسخ Zahra دی ۱۸, ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.


ظ سلام وقتتون بخیرممنون به خاطراموزش کامل وخوبتون من میخوام ازالگوی مولر الگوی دکلته ساده رو یادبگیرم میشه اموزش بدید ممنونم پاسخ مدیر سایت پست نویسنده دی ۱۹, ۱۳۹۶ ۹:۰۱ ق.


ظ سلام عزیزم.


فعلا آموزش نازک دوزی رو دنبال میکنیم و بعد از اینکه سطح آموزش ها به جای مناسب رسید میریم سراغ دکلته پاسخ ارسال نظر لغو پاسخ نام شما (الزامی) ایمیل شما (الزامی) وب سایت شما (اختیاری)  ×  6  =  شش Search for: عضویت در تلگرام برای آگاهی از آخرین آموزش های سایت، در کانال تلگرام هنربازار عضو شوید کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تازه ترین ها پربازدیدها مطالب محبوب دی ۲۸, ۱۳۹۶ کیف لوازم آرایش نمدی دی ۲۷, ۱۳۹۶ دوخت بولین در گلدوزی برزیلی دی ۲۲, ۱۳۹۶ کوسن چهل تکه مربعی دی ۱۹, ۱۳۹۶ بافت حبابی (۱) با دومیل دی ۱۵, ۱۳۹۶ گل سر و تل با گلهای نمدی ۳ دی ۱۰, ۱۳۹۶ نمونه های زیبای دوخت پنل پلاستیکی دی ۸, ۱۳۹۶ آموزش دوخت برگ در گلدوزی برزیلی رسم الگوی پایه بالاتنه مولر رسم آستین در متد مولر کنترل الگوی آستین مولر محاسبات اولیه برای رسم بالاتنه در متد مولر آشنایی با متد مولر در خیاطی آموزش کنترل الگوی مولر آموزش برش و دوخت ۲ (مرحله الگوسازی) آخرین دیدگاه ها مژده در نمونه های زیبای دوخت پنل پلاستیکی بهمن ۱, ۱۳۹۶ وای عاااالیه😍بی صبرانه منتظرم😊 تکتم در کنترل الگوی آستین مولر دی ۳۰, ۱۳۹۶ سلام روز بخیر.


در الگوی آستین،تاج آستین من 46.


9 شده و… بیشتر زهرا در نمونه های زیبای دوخت پنل پلاستیکی دی ۳۰, ۱۳۹۶ باسلام وتشکرفروان ازمهربای هنرمند من همیشه دعاگویتان هستم چون واقعا… بیشتر زهرا در دوخت سجاف سه دکمه در لباس های جلو بسته دی ۳۰, ۱۳۹۶ ببخشید بعدش برای یقش اگرکه یقه گردساده بود سجافشو طبق… بیشتر شکیبا در رسم آستین در متد مولر دی ۳۰, ۱۳۹۶ بله اندازه 2به 8 من اندازه دور بازو بعلاوه دو… بیشتر مدیر سایت در آشنایی با متد مولر در خیاطی دی ۲۹, ۱۳۹۶ سلام عزیزم خیاطی عشق میخواد و پشتکار.


مربی خوب خیلی… بیشتر مدیر سایت در دوخت سجاف سه دکمه در لباس های جلو بسته دی ۲۹, ۱۳۹۶ سلام عزیزم.


بله باید لباس رو جلو بسته بدوزید بعد… بیشتر مدیر سایت در آموزش کامل ست آشپزخانه دی ۲۹, ۱۳۹۶ سلام عزیزم حتما به لیست درخواست ها اضافه میکنم نماد اطمینان الکترونیکی درباره هنربازار هنربازار هنربازار یک سایت هنری است که سعی دارد هرآنچه برای آموختن یک هنر نیاز است را از مبتدی تا پیشرفته و با تصاویری مرحله به مرحله توضیح دهد تا جایی که کاربر عزیز بتواند از هنری که یادگرفته کسب درامد کند.


نوشته های تازه کیف لوازم آرایش نمدی دوخت بولین در گلدوزی برزیلی کوسن چهل تکه مربعی بافت حبابی (۱) با دومیل گل سر و تل با گلهای نمدی ۳ کپی برداری از مطالب و تصاویر بدون ذکر نام و لینک هنربازار شرعا اشکال دارد

:: Article source ::

http://honarbazaar.com/1395/06/30/طریقه-اندازه-گیری-در-متد-مولر/