لباس خواب حریر شهره

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 10 ژوئن 2018

لباس خواب حریر شهره – کد 501

لباس خواب حریر شهره – کد 501 ، شامل یک عدد شورت فانتزی و یک لباس حریر کوتاه می‌باشد که از طراحی زیبا و کیفیت نسبتا بالایی نیز برخوردار است.
پارچه مورد استفاده در این مدل از جنس حریر و گیپور مرغوب بوده و از دوخت مناسبی نیز بهره می‌برد. قسمت سینه این لباس از پارچه گیپوری زیبا و ظریف است و در زیر سینه یک پاپیون کار شده است. از زیر این پاپیون تا پایین دامن یک چاک در لباس وجود دارد که باعث راحتی هرچه بیشتر این لباس می شود. به ویژه برای کسانی که قسمت کمر یا شکم آنها کمی بزرگتر است، این چاک باعث می‌شود که در این قسمت لباس احساس تنگی نکنند. همچنین جنس حریر مرغوب و لطیف بکار رفته در این لباس خواب باعث ایجاد حس راحتی و آرامش در مصرف کننده می‌گردد. این لباس با توجه به جنس آن بدن نما می‌باشد که بر ویژگی فانتزی این لباس می‌افزاید. شورت این لباس بصورت لامبادا طراحی شده است.
حریر نوعی پارچه ابریشمی است که در انواع تور، وال و فاستونی تولید و بکار گرفته می‌شود.
در مجموع با توجه به قیمت مناسب، دوخت قابل قبول و کیفیت مطلوب پارچه به کار رفته در این محصول می‌توان گفت از ارزش خرید نسبتا بالایی برخوردار است. البته بایستی در انتخاب آن ویژگی فانتزی محصول را نیز مورد توجه قرار داد و براساس کاربری مورد نظر درباره خرید آن تصمیم گرفت.

راهنمای خرید و ثبت سفارش

Article source: http://www.pardiba.com/product/%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%AF-501/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code