برندگان اسکار 2018 +تصاویر

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 21 مه 2018

مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس آغاز شد.

مراسم اسکار 2018: اعلام برگزیدگان نهایی

دقایقی پیش مراسم اسکار 2018 با اعلام برندگان آغاز گردید.

اسکار 2018 بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

سم راکول برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در اسکار 2018

برنده: سم راکول/ سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

اسکار 2018 بهترین طراحی صحنه و لباس:

** بهترین طراحی لباس

نامزدها: دیو و دلبر، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول، رشته خیال

برنده: رشته خیال Phantom Thread

اسکار 2018بهترین مستند:

** بهترین مستند بلند

نامزدها: چهره‌ها مکان‌ها، ایکاروس، آخرین مرد در حلب، جزیره قدرتمند

برنده: ایکاروس

ایکاروس برنده جایزه بهترین مستند بلند در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین چهره پردازی:

** بهترین چهره‌آرایی

نامزدها: تاریک‌ترین ساعت، ویکتوریا و عبدول، شگفتی

برنده: تاریک‌ترین ساعت Darkest Hour

اسکار 2018 بهترین طراحی و تدوین صدا:

** بهترین تدوین صدا :  دانکرک  – Dunkirk

نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

دانکرک برنده جایزه بهترین تدوین صدا در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین صداگذاری:

** بهترین صداگذاری

نامزدها: بچه راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده: دانکرک

اسکار 2018 اسکار بهترین طراحی صحنه:

نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۱۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول

برنده: شکل آب Shape of Water

شکل آب برنده جایزه بهترین طراحی صحنه در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین فیلم خارجی زبان:

** بهترین فیلم غیرانگلیسی

A Fantastic Woman – یک زن شگفت انگیز از شیلی

نامزدها: یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بی‌عشق (روسیه)، میدان (سوئد)

یک زن شگفت انگیز برنده اسکار 2018 بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان

اسکار 2018بازیگر نقش‌مکمل زن:

** بهترین بازیگر نقش مکمل زن

الیسون جنی برای فیلم : من، تونیا

نامزدها: مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (رشته خیال)، لوری میت‌کالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)

الیسون جنی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین انیمیشن و انیمیشن کوتاه

** بهترین انیمیشن کوتاه

بسکتبال دوست‌داشتنی

نامزدها: بسکتبال دوست‌داشتنی، گاردن پارتی، لو، فضای منفی، اشعار شورشی

اسکار بهترین انیمیشن بلند:

انیمیشن تحسین شده Coco – کوکو

نامزدها: بچه رئیس، کوکو، نان‌آور، فردیناند، وینسنت دوست داشتنی

انیمیشن کوکو برنده جایزه بهترین انیمیشن در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین جلوه های ویژه:

** بهترین جلوه‌های ویژه بصری

بلید رانر ۲۰۴۹

نامزدها: بلیدرانر ۲۰۴۹، نگهبانان کهکشان ۲، کونگ: جزیره جمجمه، جنگ ستارگان: آخرین جدای، جنگ سیاره میمون‌ها

بلید رانر 2049 برنده جایزه بهترین جلوه های ویژه بصری در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین تدوین:

** بهترین تدوین

Dunkirk- دانکرک

نامزدها: بچه راننده، دانکرک، من تانیا، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

دانکرک برنده جایزه بهترین تدوین در اسکار 2018

فیلم کریستوفر نولان تاکنون با ۳ اسکار پیشتاز است.

اسکار 2018 بهترین فیلم کوتاه :

** بهترین فیلم کوتاه
The Silent Child – کودک ساکت
نامزدها: مدرسه ابتدایی دکالب، ساعت ۱۱، خواهرزاده اِمت، کودک ساکت، همه ما

کودک ساکت برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین مستند کوتاه

** بهترین مستند کوتاه

 بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است

نامزدها: ادیث+ادی، بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است، قهرمان زن، مهارت چاقو، توقف خودرو

اسکار 2018 بهترین فیلمنامه اقتباسی

** بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

مرا به نامت صدا کن

نامزدها: مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند

اسکار 2018 فیلمنامه اورجینال

** بهترین فیلم‌نامه اصلی

برنده: برو بیرون

نامزدها: بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برو بیرون برنده جایزه بهترین فیلمنامه اصلی در اسکار 2018

 اسکار 2018 بهترین فیلمبرداری:

** بهترین فیلم‌برداری

بلید رانر2049

نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، شکل آب

 بلید رانر برنده جایزه بهترین فیلمبرداری در اسکار 2018

اسکار 2018 بهترین موسیقی متن:

** بهترین موسیقی متن

الکساندر دسپلا برای فیلم “شکل آب”

نامزدها: دانکرک، رشته خیال، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

اسکار 2018 بهترین ترانه فیلم:

** بهترین ترانه

انیمیشن Coco

نامزدها: کوکو، مرا به نامت صدا کن، بزرگترین شومن، رودخانه مایتی، ایستادن برای چیزی

اسکار 2018 بهترین کارگردانی:

** بهترین کارگردانی

برنده: گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

نامزدها: کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (رشته خیال)، گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)

اسکار 2018 بهترین بازیگر نقش اول مرد:

** بهترین بازیگر نقش اول مرد

گری اولدمن

نامزدها: تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دی‌لوئیس (رشته خیال)، گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)
گری اولدمن

اسکار 2018 بهترین بازیگر نقش اول زن:

** بهترین بازیگر نقش اول زن

 فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

نامزدها: سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)

اسکار 2018 برای بهترین فیلم :

** بهترین فیلم بلند

برنده: شکل آب

نامزدها: مرا به نامت صدا کن، تاریک‌ترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، رشته خیال، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

خبر تکمیل شد

گزارش: پگاه ماسوری

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

Article source: http://seemorgh.com/culture/culture-news/395645-برندگان-اسکار-دو-هزار-و-هجده/

دیدگاهتان را بنویسید