عکس عروسک جنسی

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 14 مه 2018

ماجرا و عکسهای عروسک جنسی

عروسک جنسی : چینی ها این بار دست به طراحی و تولید عروسک مؤنث با ابعاد و مشخصات ظاهری همانند انسان برای برقراری رابطه جنسی زدند.

6feaa aroosak jensi 3 عکس عروسک جنسی

این عروسک‌های هوشمند چینی که “روکسی” نام دارند هم اکنون بازارهای اسرائیل را پر کرده است و از قابلیت های مانند تحرک، سخن گفتن و شناسایی فرد برخوردارند وهم اکنون با قیمتی بالغ بر ۳۰۰۰ هزار دلار به فروش می رسند.
این عروسک‌های هوشمند که در ابعاد و اندازه‌های واقعی انسان تولید شده اند، با داشتن چهره‌های زیبا دارای اعضای کامل زنانه بوده و از جنسی لطیف ساخته شده‌اند و توان شناخت صاحب خود را از طریق صدا و تصویر دارند؛ امری که سبب شده است تا این عروسک به برخی از کشورهای عربی و اسلامی نیز از طریق قاچاق راه پیدا کند.
همچنین شرکت چینی تولید کننده این عروسک که “تروکمبانیون” (یعنی دوست حقیقی) نام دارد اعلام کرده است که برای ساخت این عروسک از تکنولوژی های هوشمند بهره برده است تا این عروسک بتواند نسبت به رفتارهای مختلف از خود عکس العمل نشان دهد و همچون یک انسان عمل کند؛ همچنانکه امکان وصل شدن این عروسک به اینترنت برای بروز آوری و یا ارسال ایمیل به صاحبش نیز در آن تدارک دیده شده است.

6feaa aroosak jensi 2 عکس عروسک جنسیحکم شرعی رابطه با عروسک جنسی

در پی فراگیری خیر این پدیده در برخی کشورها اسلامی، برخی از علماء و اندیشمندان اسلامی با اعلام موضع نسبت به این پدیده جدید غیراخلاقی بر حرام بودن استفاده از آن تاکید کردند همانگونه که دکتر سید مبروک استاد مسائل دینی دانشگاه الأزهر مصر در این باره اظهار داشت که برقراری رابطه با این ماکت انسان نما در شمار روابط غیر شرعی قرار می گیرد چرا که این امر لذت بردن از راهی غیر از آنچه خدواند متعال ما را مجاز کرده است می‌باشد و لذا این فعل بدون شک حرام شرعی است.

6feaa aroosak jensi 1 عکس عروسک جنسی

گفتنی است که چینی‌ها چندی پیش وسیله‌ای را برای جبران از بین رفتگی بکارت در زنان تولید کرده بودند که در کشورهای مختلف رواج بسیاری پیدا کرده بود.

Article source: http://harfetaze.com/3419/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C/

1448711126 عکس عروسک جنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code