مدل های جدید آرایش لب زیبا و حرفه ای

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 11 مه 2018

به گزارش آکاایران:

لب ها یکی از نقاط قوت صورت هستند. اگر دقت کرده باشید معمولا وقتی با کسی حرف میزنید او معمولا به لب های شما نگاه میکند پس آرایش لب ها و ماندگاری رژ لب بر روی لب هایتان نکته ی بسیار مهمی است. پس با ما همراه شوید تا نحوه ی میکاپ لب را به طور کامل برایتان توضیح دهیم و با بیش از بیست مدل آرایش لب آشنایتان کنیم.

مدل های جدید آرایش لب زیبا و مدرن و نحوه ی میکاپ لب :

شماهم از تاثیر شگفت انگیر آرایش لب بر زیبایی با خبرید و میدانید که آرایش چشم و آرایش صورت بدون آرایش لب ها اصلا زیبایی ندارند. باید بدانید چگونه لب هایتان را آرایش کنید تا جذابیت بیشتری به شما بده د اگر لبها یتان لطافت لازم برای میکاپ شدن را ندارد ابتدا با یک ماسک مناسب لب هایتان را تقویت کنید تا از ورقه ورقه شدن پوست لب ها جلوگیری شود.

بهترین ماسک برای لب ها:

استفاده از عسل و شکر است این ماسک را حتما قبل از میکاپ لب ها استفاده کنید.این ماسک هم از ورقه شدن پوست جلو گیری میکند و هم باعث رفع تیرگی های لب میشود و لب ها را روشن و شفاف می کند.
اگر میخواهید فرم لبهایتان را کمی تغیر دهید و رنگ رژ لب را روی آن بهتر نشان دهید باید از یک زیر ساز مناسب برای اینکار استفاده کنید. میتوانید از بالم لب و یا حتی لایه ی نازکی از پنکک و مداد لب برای زیر سازی لب ها استفاده کنید.
حال که لب هایتان را به سطحی صاف و یک دست تبدیل کردید می توانید با استفاده از روش هایی که در عکس های زیر نشان داده شده است آرایش لب را روی لب هایتان به زیبایی انجام دهید.
اگر میخواهید لبهایتان جلوه ای خاص داشته باشد و برق بزند بعد از رژ لب زدن روی لبهایتان لایه ی نازکی از برق بزنید.عکس های زیر نمونه هایی از آموزش مرحله ای آرایش لب هستند.

تصاویر آرایش لب :

مدل های جدید

آکاایران: مدل های جدید آرایش لب زیبا و حرفه ای

مدل های جدیدمدل های جدید

مدل های شیک و زیبای میکاپ لب مدرن و زیبا :

مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدیدمدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید مدل های جدید

با مدل های زیبای آرایش لب جدید و مدرن آشنا شدید امیدواریم مطالب و عکس های این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند. اگر از مطالب ما راضی هستید بقیه مطالب بخش آرایش صورت ما را نیز مشاهده کنید.

Article source: http://www.akairan.com/ra12z1f.%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code