فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 26 آگوست 2017

برای یادگیری خیاطی چه کنیم؟

هنر دوخت و دوز و طراحی برای هر کسی دلپذیر و خواستنی است و این دلخواسته شاید در بین خانمها به جهت داشتن سلایق متفاوت در انتخاب لباس بیشتر مطرح باشد. برای برخی از افراد این نکته مهم است که این هنر را به سرعت فرا گیرند که باید در این راستا، هم هزینه کنند و هم به صورت فشرده در کلاسهای آموزشی شرکت کنند.

برای یاد گرفتن این هنر محبوب در بین خانمها و آقایان، روشهای مختلفی وجود دارد. از جمله این روشها، خیاطی بدون الگو است که دارای طرفداران خاص خود است، اما باید این را هم بدانید که این روش نیازمند کسب تجربه است تا شما بدون نگرانی مدل مورد نظر خودتان یا مشتری را روی پارچه پیاده کنید.

برای آموزش خیاطی بدون الگو هم کلاسهای زیادی وجود دارد و آموزشگاههای زیادی مدعی آموزش این روش هستند که شما باید در انتخاب این آموزشگاهها نهایت دقت را به خرج دهید. ما به شما آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی را برای یادگیری این شیوه از دوخت و دوز پیشنهاد می کنیم. در آموزشهای ایشان تمام نکاتی که نیاز است تا هنرجو آنها را فراگیرد مطرح می شود و شما می توانید در منزل با خیال راحت این متد از دوزندگی را فرا گیرید.

مهمترین پیشنهاد در یادگیری هنر خیاطی: روزهای آغازین از پارچه‌کشی استفاده نکنید

همه مراکز آموزش این هنر، در  زمان ثبت‌ نام یک لیست از وسیله های مورد نیاز جهت شروع فرایند یادگیری هنر خیاطی را در اختیار افراد هنرجو قرار می‌دهند. این لیست به طور معمول تشکیل شده است از :

کاغذ الگو
قیچی کاغذ
قیچی پارچه
سوزن
سوزن ته‌گرد
نخ
نخ کوک
رولت،
کاربن خیاطی
گچ
صابون مخصوص خیاطی
خط کش بلند
خط‌کش منحنی
لوازم‌التحریر شامل مداد رنگی
بالشتک بیضی
لایی چسب، پارچه و…

اگر به دنبال یک آموزش خیاطی آسان هستیدو اگر دوست ندارید تا با مفاهیم پیچیده و تئوری خیاطی روبرو شوید پیشنهاد ما تهیه و تماشای این اثر ارزمند است.

بسیاری از دوستان از ما پرسیده اند که محتویات درون این دوره که توسط سیما عمرانی ارائه شده است چه چیزهایی هستند ؟ باید در جواب گفت تمامی کارهایی که در آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده در سالهای گذشته پخش میشده است را می توانید به صورت کامل در این مجموعه بیابید.

دقت داشته باشید که مجموعه دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی هم در کامپیوتر و هم در دستگاه های پخش خانگی به راحتی قابل پخش و نمایش می باشد.
به این نکته دقت داشته باشید که بهتر آن است که در روزهای اول یادگیری این هنر، از پارچه‌های ساده استفاده کنید چرا که برای شما جنس پارچه های ساده، قابل کنترل است. برخی از افراد هستند که در شروع کار از پارچه های کشی برای یادگیری استفاده می کنند، که کار اشتباهی است و چون این پارچه ها برای مراحل بعد و زمانی که شما تبحر کافی در کار دوخت پیدا کردید، ممکن است عدم کنترل دقیق اندازه ها باعث شود شما از یاد گرفتن این هنر دلسرد شوید.

در بسیاری از آموزشگاهها نکته فوق رعایت می شود و در آموزش خیاطی خانم عمرانی هم این نکات به خوبی لحاظ شده است که شما با خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی می توانید نکات دیگر و ریزه کاری های آموزشی دیگر را هم یاد بگیرید.

یکی از ملزومات یاد گرفتن هنر دوخت و دوز داشتن یک چرخ خیاطی است، هر چند در ابتدا نیاز به داشتن چرخ انچنانی نیست و به داشتن یک چرخ ساده هم اکتفا کنید اما حتما قبل از خرید آموزش خیاطی یک چرخ مناسب تهیه کنید. برخی از افراد هستند که فکر می کنند ابتدا دوخت با دست را فرا گیرند و بعد با چرخخ مخصوص خیاطی. این تفکر اشتباه است چون کار با این چرخ ها باعث می شود حس اعتماد به نفس در فرد آموزنده تقویت شود.

شما عزیزان برای دریافت مجموعه خیاطی خانم عمرانی می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

برای دریافت مجموعه cd اموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

برای دریافت مجموعه dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی  سری دوم در قالب ۱۲ دیسک بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

برای دریافت مجموعه کامل فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در قالب ۲۴ دیسک با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه زیر کلیک نمایید:

 

 

نکات مهم در انتخاب چرخ خیاطی که باید به آنها توجه داشته باشید

برای اینکه تبدیل به یک دوزنده شوید شما به داشتن چرخ مخصوص این کار نیاز خواهید داشت. این چرخ‌ها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند، از جمله چرخ‌های خانگی، چرخ‌های صنعتی، چرخ‌های مسافرتی، چرخ‌های میان دوز و چرخ‌های سردوز  از این انواع مختلف دارای کاربردهای متفاوتی هستند و برای دوخت های متفاوت به کار برده می شوند. مثلا چرخ‌های مسافرتی خیلی کوچک هستند و به طور معمول فقط برای یک ردیف دوخت کافی هستند و کاربرد این چرخ برای دوخت درزهای پاره شده است که در منزل و یا در مسافرت ممکن است پیش بیاید و به اصطلاح برای راه انداختن دوخت ضروری و رفع مشکل به کار برده می شوند، این دوخت ها را معمولا اگر با دست انجام  دهند، ممکن است جای دوخت پیدا باشد و به اصطلاح کار تمیز نباشد و به همین جهت از چرخ های مسافرتی استفاده می کنند. این نوع چرخ ها قابلیت جابجایی دارند، و وزن و شکل ظاهری مناسب برای نقل و انتقال دارند که شما می‌توانید آن را همراه با ۲ یا ۳ رنگ نخ به مسافرت یا قرار‌های مهم به همراه خود داشته باشید.

ما سعی کرده ایم تا در مجموعه خیاطی سیما عمرانی تمامی مباحث از مبتدی تا حرفه ای را به خوبی تحت پوشش قرار دهیم و یکی زا کاملترین و البته به روزترین ها را برای شما علاقه مندان به هنر اماده نماییم.شما عزیزان علاوه بر روش های بالا که برای خرید این مجموعه توضیح دادیم می توانید برای خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

در مورد نوعی دیگر از چرخ های مخصوص دوخت و دوز، یعنی چرخ‌های صنعتی باید گفت که به طور معمول از نظر قیمت دارای قیمت بالاتری به نسبت سایر چرخ ها از جمله چرخ‌های خانگی هستند و معمولا در تولیدی‌ها و مکان‌های صنعتی کاربرد دارند. پیشنهاد ما این است که اگر در نظر دارید از این هنر به صورت حرفه ای استفاده کنید، مثلا مزون بزنید، این نوع چرخ ها را انتخاب و تهیه کنید چرا که این چرخ‌ها از لحاظ دوخت دارای امکانات بسیار زیادی هستند و کارهای زیادی را برای شما انجام می دهند. پس این نوع چرخ ها برای افراد مبتدی مناسب نیستند و نیاز به هزینه کردن در ابتدای کار آموزش این هنر نیستید.

شما جهت خرید سی دی آموزش خیاطی فوق می توانید هم با شماره تلفنی که رد بالا قرار داده ایم و هم از طریق لینک های خرید پستی خیلی راحت و آسان اقدام به ثبت سفارش خود نمایید و انرا در کمتر از چند روز درب منزل خود دریافت نمایید.

در مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده سعی شده چون مخاطبین از طیف گسترده ای تشکیل شده اند نحوه اموزش دادن به گونه ای باشد که همه بتوانند از ان استفاده کرده و نیازی به دانستن معلومات حرفه ای خیاطی نباشد.

در مورد نوع دیگر از  چرخ های مخصوص هنر دوخت و دوز باید از چرخ‌های خانگی نام ببریم. این نوع چرخها، دارای مارک‌های مختلف هستند و در بازار مصرف به مصرف کنندگان عرضه می شوند. پیشنهاد می کنیم که در زمان خرید چرخ های خانگی، مارک چرخی را انتخاب کنید که دست کم، قطعات داخلی‌اش فلزی باشد چرا که چرخ هایی که دارای قطعات داخلی فلزی هستند دارای طول عمر بیشتر در زمینه دوخت و دوز هستند و البته دارای کارکرد بهتری هم به نسبت چرخ هایی هستند که قطعات داخلی شان فلزی نیست.

در مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی شما بدون نیاز به رفتن به هرگونه دوره و کلاس و تنها با تماشای ان می توانید خیلی زود به مهارت لازم در این رشته دست یافته و از این پس به صورت عملی مشغول به دوخت و دوز شوید.

در مورد فیلم آموزش خیاطی ایشان می توان گفت هم مناسب افراد مبتید و هم برای استفاده افراد حرفه ای کاملا مناسب بوده و در واقع به جرات می توان گفت در میان تمامی آموزش هایی که در بازار در مورد خیاطی می توان یافت این اثر یکی از بی بدیل ترین آثار ارائه شده است.

در سالهای گذشته مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده از مخاطبان زیادی برخوردار بوده و همین مهترین دلیل شده تا ما مجموعه ای از تمامی اموزش هایی که در طی چند سال گذشته انجام گرفته است را در قالب این مجموعه جمع آوری و برای شما علاقه مندان قرار دهیم.

اما اگر بخواهید در مورد چرخ‌های سر دوز اطلاعاتی به دست اورید باید بدانید که این نوع چرخ ها برای پاک دوزی و جلوگیری از ریش شدن لبه‌های پارچه به کار برده می شوند. ناگفته نماند که این نوع چرخ ها هم دارای مارک های مختلفی در بازار هستند و برخی از چرخ‌های سردوز دارای امکانات دیگر هم هستند. مثلا پولک‌دوزی، مهره‌دوزی، نـــواردوزی، قیطون‌دوزی، مرواریددوزی و… را هم می توان به کمک آنها انجام داد. در خصوص چرخ ها با نام چرخ میان دوز هم باید گفت که همانطور که از نامشان بر می آید، برای دوخت وسط پارچه و نه لبه پارچه کاربرد دارند و به اصطلاح کار پاک دوزی را به خوبی انجام می دهند. دوخت این نوع چرخ ها بسیار تمیز است و معمولا برای دوخت تی‌شرت‌ها و لباس‌هایی به کار می رود که می‌خواهیم همزمان روی پارچه آنها هم پاک دوزی و هم دوخت انجام شود. حال ممکن است آن دوخت، نوعی دوخت تزیینی باشد و یا نصب پارچه ای با شکل متفاوت روی لباس باشد.

شما اگر در زمان خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی به آموزش های ایشان دقت داشته باشید، متوجه می شوید از چرخ های خانگی استفاده می کنند؛ چرخ هایی که کار گلدوزی را هم ممکن است برای شما انجام دهند. قیمت این نوع چرخ ها بسیار مناسب است و برای سروع کار هم بسیار خوب هستند چون به هرر حال شما باید یک سری از کارها را با چرخ های خانگی از فرد مربی یاد بگیرد تا زمان اتمام آموزش با مشکل در کار با چرخ خیاطی برخورد نکنید. در غیر اینصورت مثلا چرخ مخصوص مسافرت هم ممکن است برای شما در ابتدای آموزش جوابگو باشند، اما شما اعتماد به نفس و در عین حال نکات اساسی کار با چرخ های خانگی و معمولی را فرا نمی گیرید.

خدمت علاقه مندان به مجموعه فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی می رسانیم که تمامی این مجموعه دارای گارانتی تعویض بوده و اگر در هر دیسک دچار مشکل رایت باشد ما انرا به صورت رایگان و در کمتر از چند روز تعویض خواهیم کرد.

نکات مهم برای افرادی که راه اندازی مزون را دارند

یکی از نکات مهم در نوع خیاطی کردن توجه به این است که آیا شما به طور حرفه ای می خواهید این هنر را ادامه دهید و یا می خواهید به طور خانگی و برای رفع نیازهای خانوادگی این هنر را انجام دهید. چنانچه برای نوع دوم و رفع نیازهای شخصی می خواهید خیاط شوید، نیاز به تهیه مانکن نیست و شما روی خودتان یا فرد مورد نظر می توانید لباس را پرو کرده و اندازه ها را چک کنید.

هماطور که احتمالا شما هم می دانید، مانکن‌ها بیشتر نشان‌دهنده فرم و ظاهر لباس ها هستند و اگر در نظر دارید که مزون بزنید یعنی به طور حرفه‌ای خیاطی کنید، حتما می بایست از انواع مانکن ها استفاده کنید.  و باید حتما لباس را روی مانکن امتحان کنید و تغییرات لازم را روی آن پیاده کنید. به عنوان مثال برای دوخت لباس عروس و لباس شب شما حتما نیاز به مانکن دارید. به این نکته توجه داشته باشد اگر مزون زدید و به طور کلی خیاطی را به طور حرفه ای ادامه داید، مانکن‌ها در سایزهای مختلف وجود دارند که می بایست شما آنها را در اندازه‌های مختلف برای خانم‌ها یا آقایان تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

منظور از دوره نازک دوزی در آموزش خیاطی چیست؟

در ابتدا این را باید گفت که مدارک خیاطی دارای انواع مختلف هستند و اولین دوره که اولین مدرک را هم شکل می دهد، دوره نازک دوزی است. در مورد این دوره باید این را بدانید که این دوره چیزی حدود ۶ تا ۹ ماه طول می کشد. آنچه به طول معمول در این دوره رخ می دهد، آن است که پس از اتمام آموزش در مراکز آموزشی، مدیر آموزشگاه هنرجویان را به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی می‌کند و در گام بعد هنرجویان می بایست در طی ۲ مرحله آزمون را پشت سر بگذارند. در مورد این آزمون و مراحل آن باید گفت که: در مرحله اول این آزمون، امتحان کتبی سراسری برگزار می شود که براساس کتاب‌های سازمان فنی و حرفه ای سوالات طراحی می شود و آزمون برگزار می‌شود و هنرجویان از هر آموزشگاهی می توانند در آن شرکت می‌کنند. و به عبارتی ساده دارای محدودیت خاصی نیست. در مرحله بعد کسانی که موفق به کسب نمره قبولی می شوند، در خود آموزشگاه یا مکانی دیگر که معمولا در سازمان فنی و حرفه ای است، امتحان عملی از هنرجویان گرفته می‌شود. در مورد آزمون عملی نازک دوزی باید بدانید که مرکز برگزار کننده آزمون یک مدل لباس را با طرح و مدل خاص به هنرجویان اعلام می کند که انها فرصت دارند تا در زمان اعلام شده آن را بدوزند و در نهایت با قبولی در آزمون عملی موفق به کسب مدرک نازک دوزی زنانه یا مردانه می شوند. این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که برای امتحان عملی شما باید چرخ خیاطی و لوازم دیگر مثل نخ، قیچی و … را همراه خود به محل آزمون ببرید، چون از طرف مجری و برگزار کننده آزمون هیچ کدام از این وسایل در اختیار شما قرار داده نمی شود.

دوره پس از نازک دوزی چه نام دارد؟

پس از به پایان رساندن دوره ابتدایی که با نام نازک‌دوزی شهرت دارد، شما وارد مرحله دیگر می شوید که دوره ضخیم‌دوزی نام دارد. باید این نکته را بدانید که در واقع دوره نازک‌دوزی درجه دوم خیاطی را شکل می دهد و ضخیم‌دوزی درجه اول خیاطی محسوب می شود. در مورد این دوره باید یدانید که از نظر زمانی، این دورهه چیزی در حدود ۳ ماه زمان برای یادگیری می طلبد. البته ناگفته نماند که این دوره‌ها از جمله دوره ضخیم دوزی، بنا به تلاش هنرجو و روش کار مرکز آموزشی مورد نظر می‌توانند کمتر یا بیشتر به طول بیانجامد.

اگر می خواهید در مورد دوره ضخیم‌دوزی و موراد آموزشی آن بیشتر بدانید، باید گفت در این دوره دوخت انواع پالتو، کت، کاپشن، پانچو، جلیقه، آسترکشی و… به هنرجو آموزش داده می‌شود. برای دریافت مدرک رسمی آن هم باید بدانید که این دوره هم مانند دوره نازک دوزی شامل آزمون کتبی و عملی است و چنانچه فرد در هر دو آزمون قبول شود، به هنرجو مدرک فنی و حرفه‌ای تعلق خواهد گرفت.

ذکر این نکته مهم به نظر می رسد که در هر دو دوره نازک دوزی و ضخیم دوزی، هم بالاتنه و هم پایین‌تنه مد نظر هستند و لباس هایی برای هر دو قسمت به فرد هنرجو آموزش داده می شود.

اما در ادامه باید این را هم بدانید که دوره های خیاطی به این دو دوره تقسیم نمی شوند و دوره های دیگر هم وجود دارند، از جمله این دوره ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوره آموزش دوخت لباس شب
دوره آموزش دوخت لباس عروس و نامزدی
دوره آموزش دوخت لباس زیر
دوره آموزش دوخت لباس‌کشی
دوره آموزش دوخت دوره چروک پارچه
دوره آموزش دوخت خیاطی با چهل‌تیکه
دوره آموزش دوخت دوره سنگ‌دوزی
دوره آموزش دوخت روبان‌دوزی
دوره آموزش دوخت‌های سنتی
ذکر این نکته هم لازم به نظر می رسد که لزوم گذراندن این دوره ها، دانستن نازک دوزی و ضخیم دوزی است. به عبارت ساده این دو دوره بیس خیاطی هستند که در ابتدا باید آنها را فرا گیرید تا سایر دوره ها را با سهولت بیشتری طی کنید. مثلا برای گذراندن دوره دوخت لباس شب یا دوخت لباس عروس شما باید نازک دوزی را یاد گرفته باشید تا بتوانید این دوره ها را با موفقیت پشت سر بگذارید.

دوره سایزبندی به چه دوره ای گفته می شود؟

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که می خواهید فقط برای خودتان بر مبنای الگوهای مجلات خیاطی با الگوی آماده لباس دوخت کنید، نیازی نیست همه دوره های آموزش هنر دوخت و دوز را سپری کنید. پیشنهاد می کنیم فقط یک دوره سایزبندی آموزش ببینید چرا که در این شیوه از الگوهای آماده استفاده می‌شود و شما بنا به سایز خودتان طرح مورد نظر را می دوزید.

نکته مهمی که در اینجا لازم است به آن اشاره شود آن است که تهیه لباس از روی ژورنال‌های و مدلهای خیاطی و الگوی آماده خیاطی بیشتر برای کسانی خوب است که دارای اندام مناسب و نرمال هستند، چرا که الگوهای آماده بر اساس اندام مانکن تهیه شده‌اند و تغییرات لازم مانند اوزمان، چین و برش و… در آن اعمال شده است و نیازی نیست  که شما کار اضافه ای روی الگو انجام دهید. شما در این روش به این صورت عمل می کنید که فقط الگو را روی پارچه ثابت می کنید و برش و در نهایت دوخت می زنید.

اما همه افراد که دارای اندام مانکنی نیستند، اکثر افراد جامعه دارای ایرادات اندامی هستند، مثلا چاق هستند یا مثلا از نظر اسکلت بدنی دارای ایراد هستند و باید در هنگام دوخت لباس به این موراد توجه داشت تا نتیجه کار خوب در بیاید. این مشکل با گذراندن دوره سایز بندی برطرف می شود. در اموزش این دوره بنا به اندام فرد ایرادات روی الگو بر طرف می شوند و بعد الگو را روی پارچه قرار داده و برش می زنند و در نهایت لباس بدون ایراد تحویل می گیرید. به عنوان مثال ممکن است سایز شما ۵/۳۸ باشد و سایز الگو ۳۸ یا ۴۰ باشد شما در این مورد می بایست سایز الگو را دستکاری کنید، مثلا یا باید سایز ۳۸ را بزرگ‌تر کنید یا سایز ۴۰ را کوچک‌تر کنید تا به نتیجه دلخواه‌تان برسید  و لباسی را دوخت کنید که دارای اندازه های دقیق و بدون ایراد است.

هنر خیاطی کردن، هنر خلق کردن است که برای هر فردی یک حس خوب است از یک پارچه صاف و ساده شیک ترین اثر را خلق کند که شما می توانید با آموزش های خیاطی سرکار خانم عمرانی این حس لطیف و خوب را به خودتان هدیه کنید.

سی دی آموزش خیاطی
سی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی
فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی
آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید
اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده
سایت آموزش خیاطی خانم عمرانی
آموزش خیاطی مبتدی
خرید اینترنتی خانم عمرانی

 

Article source: http://www.tehran-khayat.ir/

               
N1434095392 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1434095292 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1434093862 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1483605559 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
آموزش طراحی ناخن در منزل /اورجینال جدیدترین آموزش طراحی ناخن/اورجینال آموزش جامع پیلاتس /اورجینال آموزش کامل خیاطی با خانم سیما عمرانی - اورجینال
     

دختر خانوم های جوانی که می خواهند همیشه تک باشند

دختر خانوم های جوانی که می خواهند همیشه تک باشند

جدیدترین ورژن آموزش پیلاتس در ایران

آموزش گام به گام خیاطی

     
13,900 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 14,900 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 13,900 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1482991349 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1480060587 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1479467305 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1479467219 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی معادل 21 دی وی دی - اورجینال آموزش کامل خیاطی با سیما عمرانی - اورجینال سری کامل آموزش خیاطی برای بانوان - اورجینال آموزش بافتنی دو میل ( تصویری و فارسی ) معادل 28 سی دی بافتنی - اورجینال
     

کامل ترین آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

22DVD

+ کتاب 700 صفحه ای خیاطی

سری کامل آموزش خیاطی برای بانوان

آموزش کامل بافتنی دو میل در 28 سی دی فارسی به صورت تصویری و کاربردی

     
25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 26,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 20,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1479405511 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1479143295 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1479054794 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1478163588 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
آموزش کامل خیاطی با سیما عمرانی - اورجینال آموزش سرمه دوزی و روبان دوزی به صورت تصویری - اورجینال آموزش کامل خیاطی با خانم سیما عمرانی - اورجینال آموزش کامل خیاطی با سیما عمرانی - اورجینال
     

22DVD

+ کتاب 700 صفحه ای خیاطی

آموزش تکنیکهای برتر سرمه دوزی و روبان دوزی

آموزش گام به گام خیاطی

22DVD

+ کتاب 700 صفحه ای خیاطی

     
26,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 15,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1477483056 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477309509 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477309029 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477308944 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
آموزش بستن شال - اورجینال بسته طلایی و جامع آشپزی در ده عدد دی وی دی - اورجینال کاملترین مجموعه آموزش کامل آشپزی ایرانی - اورجینال آموزش خیاطی به روش آسان در 42 عدد سی دی - اورجینال
     

حتما میدونید زیبایی بستن شال به سبک جدید با آرایش خاص خودش زیباست .قدم به قدم..

مجموعه بزرگ آموزش آشپزی به زبان فارسی
آموزش طبخ انواع غذای های ایرانی و خارجی

با این مجموعه شما هنر آشپزی ایرانی را در منزل و به راحتی میاموزید

کاملا جدید و تدریس شده توسط مدرس ایرانی

     
15,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1477308811 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477308696 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477307357 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477567236 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
پکیج طلایی آموزش کامل خیاطی مردانه کامل ترین و جامع ترین بسته در ایران به صورت فیلم آموزشی - اورجینال مجموعه آموزش کامل خیاطی به زبان فارسی(4DVD) - اورجینال آموزش کامل خیاطی خانم خدایاری - اورجینال آموزش خیاطی زنانه - اورجینال
     

بهترین و کامل ترین مجموعه آموزش خیاطی مردانه در ایران

خیاطی یک هنراست با این برنامه خیاطی را آسان وسریع یادبگیرید

حدود ۱۴ ساعت آموزش تکنیکهای مختلف در خیاطی

سری کامل آموزش خیاطی برای بانوان.آموزش قدم به قدم تصویری

     
22,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1477226784 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1477309431 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476731098 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476546895 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
مجموعه بزرگ آموزش کامل خیاطی و بافتنی در 30 سی دی تصویری فارسی - اورجینال آموزش کامل آشپزی FOOD SAFARI - اورجینال آموزش کامل آرایش و پیرایش بانوان(چهره سازان) - اورجینال مجموعه آموزش کامل گل سازی - اورجینال
     

** مجموعه آموزش کامل خیاطی و بافتنی **

آموزش کامل آشپزی FOOD SAFARI

توسط بهترین آرایشگر زن ایران در 8 حلقه دی وی دی

آموزشی بسیار مفید برای خود اشتغالی و در آمد زایی !

     
25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 22,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1476546840 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476546500 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476537129 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476536983 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
آموزش کامل منشیگری - اورجینال آموزش کامل تصویری دفاع شخصی ویژه بانوان - اورجینال پکیج طلایی آموزش سفره آرایی و میوه آرایی 1 و 2 و 3 معادل 5 DVD - اورجینال آموزش کامل سفره آرایی - اورجینال
     

کاملا تصویری
به زبان فارسی
مناسب برای منشی ها
افراد جویای کار

دیگر نگران مزاحمین خیابانی نباشید!

مدرس : مریم اصغریان
***سفره غذای خود را به بهترین شکل تزئین و زیبا کنید***

استاد آموزش دهنده: مهرانگیز صمیمی

     
20,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 15,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1476343997 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476343937 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476342131 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476342084 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
شمع تزئینی.آموزش تصویری شمع سازی.Training Candle - اورجینال بسته آموزشی (مجموعه آموزش کامل فارسی کادو آرایی ) - اورجینال راهنمای دوران بارداری و نگهداری از کودک از بدو تولد و حتی حاملگی تا ۲ سالگی - اورجینال آموزش کامل آرایشگری بانوان - اورجینال
     

آموزش به شیوه ای نوین برای اولین بار با بهترین اساتید

مجموعه آموزش کادو آرایی

دوبله 2 DVD

۳۰ فیلم آموزشی بارداری و نگهداری از نوزاد

آموزشی جامع به همراه جدیدترین تکنیک های آرایشی و زیبائی

     
25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 22,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 20,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1476341823 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476341768 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476341628 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476175029 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
سری جدید آموزش کامل بستن شال و روسری - اورجینال آموزش آرایشگری شامل میکاپ، گریم، سایه های حرفه ای، شینیون، کوتاهی، انواع بافت، رنگ ومش - اورجینال آموزش کامل از مبتدی تا پیشرفته خیاطی استاد قاسمی راوندی و خانم فاطمه خدایاری - اورجینال آموزش کامل گل آرایی وساخت دسته گل انگلیسی - اورجینال
     

آموزش گام به گام هر طرح بطور کامل و بسیار جذاب وآموزنده

توسط برجسته ترین اساتید و مدرسین حرفه ای ایران

حدود 30 ساعت آموزش تکنیکهای مختلف در خیاطی

130 نمونه گل آرایی و ساخت دسته گل به صورت تصویری

     
15,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 22,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     
               
N1476174735 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1476035952 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1475733546 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... N1475733477 فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
کامل ترین مجموعه آموزش قبل حاملگی- پس از حاملگی- مراقبت نوزاد و کودک - اورجینال آموزش آشپزی شیرینی پزی و پخت ماهی - اورجینال آموزش تصویری آرایش چشم و ابرو - اورجینال آموزش تصویری آرایشگری زنانه - اورجینال
     

کامل ترین مجموعه آموزش قبل حاملگی- پس از حاملگی- مراقبت نوزاد و کودک

پخت انواع شیرینی و شکلات برای کودکان خود و سفره آرایی و...

از مقدمانی تا متوسط و حرفه ای و پیشرفته

به صورت کاملا تصویری و از سطح مقدماتی تا پیشرفته

     
19,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 18,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ... 25,000 تومان buy فیلم های آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه خانواده ...
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code