خرید کامل ترین آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی+۴ جلد کتاب …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 18 مارس 2017
خرید کامل ترین آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی+۴ جلد کتاب ...

 

در ایران هنر خیاطی همیشه مورد توجه بانوان بوده و این علاقه باعث شده تا انها به دنبال یادگیری هر چه بهتر این هنر باشند. امروز در سایت هنر خیاطی می خواهیم به معرفی کامل ترین و روان ترین و در عین حال پرطرفدار ترین مجموعه آموزش خیاطی بپردازیم که بی شک همه شما نام مدرس آنرا شنیده ایو با ان آشنایی دارید. محصول مورد نظر ما آموزش خیاطی خانم عمرانی است که در ۲۴ دیسک به بررسی مباحث مختلف خیاطی می پردازد و شما را از هرگونه نیاز  به رفتن اموزشگاه ها و کلاس های خصوصی بی نیاز خواهد کرد.علاوه بر آن شما می توانید در کنار این مجموعه ارزشمند اقدام به تهیه کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی در ۴ جلد نمایید که توضیحات بیشتر در این زمینه را در ادامه برایتان عنوان کرده ایم .

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

 

برای خرید مجموعه دی وی دی های خیاطی ایشان که درقالب ۲۴ دیسک به صورت چاپ رنگی و همراه با گارانتی طلایی تعویض در صورت خرابی عرضه شده است نیز می توانید به شرح زیر عمل کنید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده شده کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید

می توانید به صورت تلفنی اقدام به تهیه این مجموعه نمایید .کافیست تا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرمایید.

می توانید مشخصات کامل خود از جمله : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول (خیاطی سیما عمرانی) + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و سفارش خود را به همین آسانی ثبت نمایید.

 

خرید مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۴۲ هزار تومان

خرید dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک  با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

در کنار این مجموعه ارزشمند شما می توانید برای بالا بردن سطح مهارت خود از مجموعه کتاب خیاطی سیما عمرانی که در ۴ جلد تهیه و تدارک دیده شده است نیز استفاده نمایید و خیلی زود به فردی ماهر در هنر خیاطی مبدل گردید.کتاب های خیاطی ایشان دارای مباحث مختلف آموزشی هستند و هر کدام دارای سرفصل های مخصوص به خود می باشند که در این مورد توضیحات بیشتری را رد زیر قرار داده ایم :

جلد اول : در جلد اول از کتاب ایشان شما در مورد مباحث کلی خیاطی می توانید مطالب بسیار زیادی را بیابدی و با متد سادریک به بیان اصول مختلف و پایه ای این هنر می پردازند.

جلد دوم : این کتاب در ادامه جلد اول تکمیل کننده مباحث پایه و مهم خیاطی بوده و پیشنهاد می شود اگر می خواهید برای کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی اقدام نمایید حتما این دو جلد را در کنار هم تهیه نمایید.

جلد سوم :علاقه مندان به بافت انواع مانتوهای فانتزی می توانند از جلد سوم بدین منظور استفاده نمایند. در این بخش به نحوه دوخت انواع مانتوهای فانتزی پرداخته شده و نکات بسیار قابل توجهی را به شما آموزش خواهد داد.

جلد چهارم : در بخش چهارم هم به بیان نکات مهم و تکنیک هایی برای دوخت انواع لباس کشی پرداخته شده است.در مجموعه کتاب آموزش خیاطی جلد چهارم شما به صورت کامل فرا خواهید گرفت که چگونه یک لباس کشی را برای خود به صورت صحیح بدوزید.

چگونه می توانم برای تهیه کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی اقدام نمایم ؟

شما در هر کجای این کشور که باشید می توانید ابتدا محصول مورد نظر خود را سفارش داده و بعد از اینکه آنرا دریافت کردید وجه کالا را به مامور پست بپردازید. بدین منظور می توانید جهت خرید کتاب خیاطی سیما عمرانی در ۴ جلد به صورت زیر اقدام نمایید :

 

برای خرید هر چهار جلد به صورت کامل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

و یا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید.

 

بسیاری از دوستان شاید بخواهند تنها یک و یا دو جلد از کتاب را تهیه کنند. چون این مجموعه در قالب ۴ جلد به صورت یکجا عرضه شده است لذا دوستانی که تنها می خواهند به خرید کمتر از ۴ جلد اقدام نمایند ما برای هر کدام از کتاب های فوق مبلغی را در نظر گرفته ایم که به شرح زیر است و البته باید بدانید تهیه همزان ۴ جلد برای مشا ارزان  تر و مناسب تر خواهد بود :

برای خرید جلد اول با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

برای خرید کتاب خیاطی سیما عمرانی جلد دوم با قیمت ۲۶ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

برای خرید کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی جلد سوم با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

برای خرید کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی جلد چهارم با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

بی شک مجموعه خیاطی خانم عمرانی  با توجه به حجم و تعداد سرفصل های آموزشی آن کامل ترین مجموعه ای است که در ایران می توانید به منظور یادگیری خیاطی بیابید.قطعا اگر علاقه مند به خیاطی باشید و برنامه سیمای خانواده هم دنبال کرده باشید حتما شما هم بیننده آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده بوده اید و خودتان می توانید گواه بر این موضوع باشید که چقدر ایشان شیوا و ساده به بیان مباحث مختلف در هنر خیاطی می پردازند و روند آموزشی ایشان بسیار ساده و در عین حال کامل می باشد.

آموزش خیاطی خانم عمرانی

شما با تهیه این مجموعه ارزشمند در واقع حاصل سال ها تلاش و زحمالت این بانوی هنرمند را به صورت یکجا دریافت خواهید کرد و ساعت ها مباحث آموزشی که رد ظی سالیان گذشته در برنامه سیمای خانواده پخش  شده است را به صورت یکجا در اختیار خواهید داشت.برای خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی می توانید به یکی از روش های بالا اقدام به ثبت سفارش نمایید. علاقه مندان به کتاب خیاطی ایشان هم همانطور که در بالا توضیح دادیم می توانند  همزمان اقدام به خرید هر چهار جلد و یا هر کدام از جلدهایی که مد نظرشان است نمایند. پیشنهاد ما این است به منظور ارزان تر شدن قیمت نهایی کتاب ها و به منظور اینکه شما بتوانید از تمامی مباحث آموزش داده شده استفاده نمایید تا جایی که امکان دارد سعی کنید کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی را به صورت کامل تهیه نمایید.

 

 

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی شامل بیش از ۲۰۰ ساعت اموزش حرفه ای برای شما است و شما بیش از ۴۰۰ تکنیک ونکته مهم را می توانید در طول این دوره یاد بگیرید.مزیت داشتن چنین مجموعه ای در این است که هر زمان و به هر اندازه که خواستید می توانید مبحث مورد نظرتان را بارها و بارها تماشا نمایید تا در ان به تبحر کافی دست پیدا کنید. در واقع شما با هزینه ای اندک برترین مدرس این روزهای خیاطی ایران را در اختیار خواهید داشت و چه چیزی می تواند از این با ارزش تر باشد ؟

فیلم آموزش خیاطی فوق در قالب ۲۴ دیسک تهیه و تدارک دیده شده است . هر ۶ حلقه از این مجموعه در قالب یک دوره ارائه می شود. شما می توانید هر دوره که مد نظرتان است را به تنهایی کنید و یا به صورت کلی ادقام به خرید کل مجموعه در ۲۴ دیسک نمایدی و در اینصورت از تخفیف فروشگاه ما نیز برخوردار خواهید شد.

خیاطی خانم عمرانی

به همراه این مجمموعه ارزشمند ۴ کتاب که به تازگی از ایشان منتشر شده نیز ارائه می گردد که برای خرید انها نیز می توانید به صورت جداگانه و یا همراه با مجموعه اقدام نمایید. قیمت تمام شده هر ۴ جلید با هم ۸۰ هزار تومان می باشد و توصیه می کنیم اگر می خواهید دوره آموزشی خود را با کیفیت بالاتری سپری نمایید حتما در کنار داشتن مجموعه دی وی دی های ایشان کتاب های فوق را نیز تهیه و استفاده نمایید.

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده شده کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید

می توانید به صورت تلفنی اقدام به تهیه این مجموعه نمایید .کافیست تا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرمایید.

می توانید مشخصات کامل خود از جمله : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول (خیاطی سیما عمرانی) + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و سفارش خود را به همین آسانی ثبت نمایید.

 

خرید مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۴۲ هزار تومان

خرید dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک  با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

 

فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی قابل پخش در دستگاه های پلیر خانگی و کامیپوتر می باشد و شما بدون هیچ محدودیتی می توانید از این مجموعه ارزشمند نهایت استفاده را ببرید.دوره های به گونه ای تدوین شده اند که شما در هر سطحی از خیاطی که قرار گرفته باشید می توانید از این اموزش ها استفاده نمایید . حتی اگر در حد مبتی هستید و اطلاعات خاصی درباره خیاطی ندارید مطمئن باشید با تماشای این مجموعه ارزشمند و با مطالعه کتاب های ایشان می توانید به درجه بالایی از مهارت دست پیدا کنید.علاوه بر فیلم های تصویری موجود در این مجموعه ۲۴ عددی شما می توانید به منظور بالا بردن یمزان کیفیت آموزشی از مجموعه کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی نیز استفاده نمایید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم مجموعه فوق از حاصل کلیه آموزش های ایشان از سال های قبل است و اگر شما فقط می خواهید اقدام به تهیه آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید نمایید می توانید بخش آخر ایشان که شامل ۶ حلقه دی وی دی است را تهیه نمایید.

آموزش خیاطی

اما شاید بد نباشدی در مورد عناوین خیاطی سیما عمرانی که در این مجموعه قرار گرفته است برایتان توضیحاتی را ارائه دهیم تا دقیقا متوجه شوید در طی این دوره چه سرفصل هیا آموزشی را می توانید فرا بگیرید.پس ما با در ادامه مطلب همراه باشید تا به معرفی کلی این عناوین بپردازیم :

در اولین بخش در مورد مقدمه و اصول خیاطی برای شما صحبت خواهد شد تا اگر در سطح مبتی  هستید با تماشای این بخش بتوانید درک خوبی کسب کرده و در ادامه راه به مشکل برنخورید.

در قدم بعدی نحوه صحیح اندازه گیری آموزش داده میش ود . یک خیاطی حرفه ای باید بتواند به صورت بسیار دقیق و با کمترین خطا اندازه گیری نماید ئو تا در نهایت بتواند کاری شاخص و فاخر ارائه دهد. اگر اندازه گیری شما دچار مشکل شود نمی توان انتظار داشت کاری که ارائه می دهید مورد پسند مشتری باشد.

در مرحله بعدی به اموزش دوخت و ایجاد انواع لوازم آشپزخانه می پردازیم , شمادر این بخش می توانید :

اموزش دوخت جا حوله ای

اموزش دوخت انواع پیش بند

اموزش دوخت جانونی

آموزش دوخت دستکش مخصوص آشپزخانه را به خوبی فرا گرفته و از این کلیه نیازهای خود در این بخش را خودتان جوابگو باشید.

 

فیلم آموزش خیاطی

 

اما بخش بعدی که از آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی می پردازد به دوخت انواع چادر ملی و چادر نماز که دیدن این بخش هم خالی از لطف نخواهد بود و قطعا علاقه مندان زیادی هم خواهد داشت.

یکی دیگر از بخش های مهم مجموعه فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی می پردازد به مبحث کوچک کردن لباس. شما باید بدانید که چگونه و به طرز صحیحی می توانید سایز و اندازه یک لباس را کوچک نمایدی طوریکه فرم و شکل ان به هم نخورد و باز هم قابل استفاده باشد.

آموزش دامن سرخپوستی از دیگر بخش های آموزشی این مجموعه ارزشمند است.

در دیسک های دیگر از این مجموعه ارزشمند شما نحوه دوخت انواع بلوز راحتی یا گوشه والن دار را خواهید دید.دوخت زپ مخفی و دوخت پایین دامن نیز از دیگر بخش هایی هستند که می توانید انها را تماشا کنید.

اما بخش مهم دیگری از dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی می پردازد به لوازم مربوط به نوزادان. این اموزش ها عبارتند از :

دوخت کیف نوزاد

دوخت شنل نوزاد کلوش

دوخت قنداق فرنگی

دوخت جا لباسی برای نوزاد

دوخت جا جورابی برای نوزاد

اموزش دوخت انواع لباس نوزاد با زیرپوش

و…

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده شده کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید

می توانید به صورت تلفنی اقدام به تهیه این مجموعه نمایید .کافیست تا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرمایید.

می توانید مشخصات کامل خود از جمله : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول (خیاطی سیما عمرانی) + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و سفارش خود را به همین آسانی ثبت نمایید.

 

خرید مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۴۲ هزار تومان

خرید dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک  با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

پیشنهاد می کنیم حتما علاوه بر تهیه دیسک های تصویری اقدام به خرید کتاب خیاطی سیما عمرانی نمایید تا در کنار همدیگر بتوانید به بهترین شکل ممکن از مباحث آموزش داده شده استفاده نمایید.

خرید آموزش خیاطی

آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم همراه خواهد بود و شما در هر لحظه از مبحث را می توانید بارها برای خود پخش نمایدی تا دقیقا با نحوه صحیح کار آشنا شوید.اما دیگر مباحث این مجموعه ارزشمت را می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آموزش دوخت آستین کلوش-پاکتی و دمپا

اموزش دوحت سارافون

اموزش دوحت انواع شنل های چوپانی

اموزش دوخت چادر نماز

اموزش دوخت کیسه برای سبزیجات

اموزش دوخت انواع دستگیره

آموزش دوخت انواع یقه آرشال

آموزش دوخت دامن های لنگی و دامن های حلزونی

آموزش دوحت شومیزه زنانه

اموزش دوخت انواع پیراهن مردانه

آموزش دوخت یقه مردانه

آموزش دوخت آستین کلش سرخود

اموزش برش صحیح شلوار

اموزش صحیح نحوه اندازه گیری شلوار با ران مناسب

آموزش اندازه گیری و دوخت شلوار برای افراد چاق با ران های بزرگ

آموزش دوخت انواع پالتو

اموزش دوخت دامن های ترک و دامن ماهی و دامن نیلوفری و دامن کلوش بدون قرینه

آموزش دوخت تونیک آبشاری و دامن شلواری

مباحث فوق را به صورت کامل تر می توانید در کتاب خیاطی ایشان نیز دنبال نمایید.

 

آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده

در آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده در طی چند سال تمامی موارد و سرفصل هیا فوق به خوبی اموزش داده شده اند و این اثر در واقع حاوی تمامی دوره هیا آموزشی است که ایشان در این برنامه انجام داده اند و شما با هزینه ای اندک می توانید حاصل سالها زحمت و فیلمبرداری از این دوره ها را در اختیار داشته باشید.کافیت تا برای تهیه این مجموعه ارزشمند به روشی که رد بالا شاره کردیم اقدام به خرید این محصول نمایید.

اما در فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی شما با عناوین دیگری مانند موارد زیر آشنا خواهید شد :

آموزش سه جاف سه دکمه

آموزش دوخت آستین لاله ای لبه گشاد

اموزش اندازه گیری برای دامن های ساده

اموزش دوخت دامن های چاک دار

اموزش شناخت جنس پارچه و نحوه رنگ دهید انواع پارچه

آموزش دوخت انواع مقنعه چانه دار

آموزش دوخت مقنعه زیر شال

آموزش دوخت دامن پیله اریب

آموزش دوخت یقه زیر مانتو

آموزش دوخت شنل برای لباس عروس

اموزش دوخت یقه کرواتی و یقه اسپرت

آموزش دوخت انواع یقه عصایی و یقه گرد

اموزش دوخت مانتوهای آزاد و کلوش و گوشه دار

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده شده کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید

می توانید به صورت تلفنی اقدام به تهیه این مجموعه نمایید .کافیست تا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرمایید.

می توانید مشخصات کامل خود از جمله : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول (خیاطی سیما عمرانی) + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و سفارش خود را به همین آسانی ثبت نمایید.

 

خرید مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۴۲ هزار تومان

خرید dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک  با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

آموزش خیاطی خانم عمرانی

آموزش دوخت مقنعه های آستین دار

آموزش دوخت جا دکمه ای پارچه ای

اموزش دوخت یقه آمریکایی

آموزش دوخت یقه انگلیسی

اموزش دوخت انواع شلوار دمپا گشاد

آموزش دوخت انواع کت کوتاه و مجلسی

اموزش دوخت و کار کردن با پارچه های توری بافت

آموزش دوخت یقه حلزونی

آموزش دوخت سویشرت کلاه دار

اموزش دوخت انواع دامن مجلسی چروک

آموزش دوخت پرده آشپزخانه

و…..

فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

اما همانطور که عنوان کردیم مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۲۴ دیسک ارائه شده است و شاید بد نباشید  نگاهی هم به عناوین موجود در هر دیسک داشته باشیم :

شما در  دیسک اول از مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی با عناوین زیر آشنا خواهید شد :

مقدمه ای بر هنر خیاطی

اموزش دوخت انواع لوازم مربوط به آشپزخانه

اموزش دوخت انواع چادر نماز و چادر ملی

اموزش دوخت دامن

آموزش صحیح نحوه کوچک کردن یک لباس

اموزش دوخت کت کوتاه

آموزش دوخت زیپ مخفی

و…

خیاطی خانم عمرانی

در دیسک دوم از فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده که شامل ۱۲ جلسه می باشد می توانید با عناوین زیر اشنا شوید :

آموزش دوخت کیف برای نوزادان

اموزش دوخت شنل مخصوص نوزاد

اموزش دوخت قنداق فرنگی و جا لباسی برای نوزاد

امورزش دوخت لباس زیر پوش برای نوزاد

آموزش دوخت شنل چوپانی

و….

آموزش خیاطی

در دیسک سوم از این مجموعه ارزشمند شما می توانید عناوین زیر را مشاهده نمایید :
چادر نماز آستین دار ، کیسه سبزی ، روی قوری ، دستمال سبد نان با گلبرگ ، دستگیره فر ، دستگیره یخچال ، یقه آرشال جدا با دکمه به پالتو وصل می شود ، دامن لنگی ، آستین دو تکه کتی ، دامن حلزونی والن سرخود ، شومیزه زنانه ، پیراهن مردانه
آستین مردانه مچی و بلیطی ، یقه مردانه پایه سرخود ، یقه مردانه پایه جدا ، آستین کلوش سرخود

اما در دیسک چهارم از خیاطی سیما عمرانی که شامل ۱۴ جلسه است با عناوین زیر آشنا خواهید شد :

آموزش الگوی پایه برای شلوار

آموزش برش شلوار

آمزوش نحوه صحیح برش شلوار با ران مناسب

آموزش دوخت شلوار برای افراد چاق

آموزش دوخت شلوار های بارداری

آموزش دوخت آستین برای افراد چاق

و….

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده شده کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید

می توانید به صورت تلفنی اقدام به تهیه این مجموعه نمایید .کافیست تا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرمایید.

می توانید مشخصات کامل خود از جمله : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول (خیاطی سیما عمرانی) + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و سفارش خود را به همین آسانی ثبت نمایید.

 

خرید مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۴۲ هزار تومان

خرید dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک  با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

خیاطی سیما عمرانی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم این مجموعه حاوی فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی است که رد طی سالیان گذشته در سیمای خانواده پش شده و از این رو شما با تهیه ان می توانید کلیه برنامه های خیاطی سیمای خانواده از ابتدا تا به امروز را براحتی در اختیار داشته باشید .

در دیسک پنجم که شامل ۱۲ جلسه اموزش خیاطی است می توانید عناوین زیر را مشاده نمایید :

اموزش دوخت دامن نیلوفری

آموزش دوخت دامن کلوش مخفی

اموزش دوخت زیپ مخفی

اموزش دوخت انواع تونیک آبشاری

آموزش دوخت یقه ول پیلی دار

آموزش دوخت گره ای و گل تزیینی

اتموزش دوخت پیراهن چپ و راستی

و….

فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی

فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی در دیسک ششم به شما عناوین زیر را در ۷ جلسه اموزش خواهد داد:

آموزش الگوی رو و پشت شلوار

اموزش دوخت انواع پیراهن بالاتنه کوتاه

اموزش دوخت سه جاف

آموزش دوخت بلوز یقه دراپه

اموزش دوخت آستین لاله ای

 

عناوین بسیار زیادی نیز وجود دارند که همانطو رکه در بالا اشاره کردیم بیش از ۲۰۰ سرفصل آموزشی را شامل خواهند شد و در اینجا امکان توضیح دادن درباره همه انها برایمان مقدور نیم باشد. امیدواریم تا اینجای کار توانسته باشیم توضیحات کامل و جامعی درباره مجموعه فوق به شما ارائه داده باشیم.

 

 

آموزش خیاطی

 

 

یکی از هنر هایی که بانوان ایرانی به ان بسیار علاقه مند هستند آموزش خیاطی می باشد. بسیاری از خانم های ایرانی در پی این هستند تا با استفاده از بهترین و به روز ترین آموزش های ارائه شده در زمینه خیاطی بتوانند مهارت خود را رد این رشته بالاتر ببرند و حتی برخی می خواهند پا را فراتر نهاده و از این راه تولید درآمد کنند و به اقتصاد خانواده خود کمک نمایند.یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه هایی که در این زمنیه می توان معرفی کرد بی شک مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی می باشد.

خانم سیما عمرانی یکی از اساتید به نام و بسیار معروف در زمینه هنر خیاطی هستند و بسیاری از شما حتما تاکنون کارهای ایشان را رد برنامه سیمای خانواده در طی چند سال گذشته تماشا کرده اید.ایشان با مهارت بالایی که در این هنر دارند به بیان تمام مفاهیم و جزئیات خیاطی پرداخته اند و افرادی که در پاییت ترین سطح آموزشی باشند با تماشای مجموعه کارهای ایشان می توانند خیلی زود به مهارت بالایی در این رشته دست یابند.

 

نحوه خرید مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی چگونه است ؟

شما در هر کجای ایران عزیز که باشید تنها کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده ایم کلیک کرده و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.ما ابتدا محصول را برای شما ارسال خواهیم کرد و سپس وجه آنرا بعد از اینکه محصولتان را دریافت کردید به مامور پست می پردازید.روش های تهیه این مجموعه به شرح زیر می باشد :

بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .

شما برای تهیه مجموعه خیاطی سیما عمرانی همچنین می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

در ضمن می توانید مشخصات کامل خود شامل : آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ از طریق پیامک و یا از طریق تلگرام ارسال نمایید.

 

مجموعه فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی  در چند حالت مختلف در سایت ارائه شده است که توضیحات انرا در زیر مشاده می کنید :

 

خرید فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده در قالب ۲۴ dvd به صورت کامل همراه با دیسک های چاپ رنگی با کیفیت بالا+ گارانتی رایگان تعویض(در صورت خرابی) با قیمت ۴۲۲ هزار تومان

 

 

 

خرید dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ دیسک  با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

 

 

خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با چاپ رنگی + گارانتی رایگان تعویض ( در صورت خرابی) با قیمت ۲۴ هزار تومان

 

مجموعه خیاطی خانم عمرانی دارای بیش از ۴۰۰ تکنیک مختلف در زمینه خیاطی بوده و بیش از ۲۰۰ ساعت اموزش تصویری را به همراه خواهد داشت.بسیاری از مجموعه های موجود در بازار به دلیل پیچیدگی هایی که دارند زیاد مورد استقبال واقع نشده اند و از این رو است که افراد مبتدی و حتی افراد حرفه ای از میان تمامی اساتید موجود در این زمینه اکثر قریب به اتفاق مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی را برگزیده اند. متدی که ایشان در سراسر دوره اموزشی از آن استافده می کنند توسط خود ایشان بنا نهاده شده و با عنوان متد سادریک معروف می باشد.از مهمترین خصوصیات بارز این متد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ساده بودن آن

مناسب برای افراد مبتدی تا حرفه ای

بیان سخت ترین و پیچیده ترین بخش های خیاطی به صورت بسیار ساده و روان

پوشش دادن تمامی مبحث های مورد نیاز برای یادگیری هنر خیاطی

دارا بودن ۴ جلد کتاب آموزش خیاطی که می تواند روند اموزش را بسیار ساده تر نماید.

از این رو بسیاری از افراد به دنبال تهیه مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو ایشان هستند و آنرا به بسیاری از مجموعه های موجود ترجیح می دهند.ما نیز در فروشگاه تهران خرید با توجه به این نیاز و همچنین با توجه به استقبال بسیار خوبی که از کارهای ایشان شده است کامل ترین و با کیفیت ترین مجموعه سیما عمرانی را در قالب ۲۴۴ دی وی دی ( به صورت چاپ رنگی + با کیفیت بسیار بالا) را در سایت قرار داده ایم و امکان خرید پستی و ارسال به سراسر کشور را برای شما فراهم کرده ایم.

 

نحوه خرید کتاب خیاطی سیما عمرانی چگونه است ؟

مجموعه کتاب آموزش خیاطی ایشان که در همین زمینه به تازگی چاپ شده است دارای ۴ جلد می باشد که شامل عناوین زیر هستند :

جلد اول : آموزش خیاطی به روش سادریک

جلد دوم : اموزش خیاطی به روش سادریک که ادامه مباحث جلد اول است.

جلد سوم : آموزش مانتوهای فانتزی

جلد چهارم : آموزش لباس های کشی

در دو جلد اول از این کتاب خیاطی به بیان مباحث مختلف و پایه ای و بیان بسیاری از نکات ریز و درشت خیاطی پرداخته شده است و پیشنهاد می شود اگر می خواهید در این هنر به مهارت لازم دست یابید حتما از دو جلد اول این مجموعه غافل نشوید.

در جلد سوم از کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی با متد سادریک به صورت تخصصی به آموزش هایی درباره انواع مانتوهای فانتزی پرداخته شده است و می تواند برای عزیزانی که دوست دارند در زمینه دوخت انواع مانتو مهارت یابند بسیار مفید و موثر باشد.

در جلد چهارم از کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی هم به مبحث دوخت لباس های کشی اشاره شده است . مبحثی که شاید بسیاری از شما در ان دچار مشکل باشید و با تهیه این جلد می توانید خیلی سریع به مهارت لازم دست یابید.

 

برای خرید هر چهار جلد به صورت کامل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

 

و یا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید.

 

اما اگر بخواهید به صورت تک جلد اقدام به تهیه کتاب آموزش خیاطی ایشان نمایید به دلیل اینکه مجموعه چهار جلدی بوده و ناقص می شود می بایست کمی گران تر نسبت به خرید هر جلد اقدام نمایید :

 

برای خرید جلد اول با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

 

 

 

برای خرید کتاب خیاطی سیما عمرانی جلد دوم با قیمت ۲۶ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

 

 

 

برای خرید کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی جلد سوم با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

 

 

 

برای خرید کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی جلد چهارم با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

 

 

 

 

کیفیت ارائه شده در فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی بسیار مناسب بوده و شما می توانید کلیه دیسک ها را در کامپیورت و حتی در دستگاه های پلیر خانگی تماشا کنید. ما تمامی دیسک های ارائه شده را کارانتی رایگان کرده ایم و اگر به هر دلیلی دیسکی که برای شما ارسال شده مشکل پخش داشت با خیال راحتی می توانید آنرا به صورت رایگان تعویض نمایید.( این خدمات تنها در فروشگاه تهران خرید ارائه می شود)

مجموعه cd اموزش خیاطی خانم عمرانی که البته برای اینکه حجم کمتری به خود بگیرد و ارسال ان به صورت پستی نیز راحت تر باشد به صورت dvd ارائه می شود حاصل زحمات چندین و چند ساله این بانوی هنرمند است. شما با در اختیار داشتن ان می توانید کلیه دوره هیا پخش شده از تلویزیون طی سالیان گذشته را به صورت یکجا دریافت کنید و در کنار ان از جدید ترین و آخرین کارهای انجام شده ایشان نیز بهره مند خواهید شد.

 


Article source: http://www.honarekhayati.com/blog/tailoring-training/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code