همه چیز درباره آموزش آرایشگری …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 03 مه 2015

این روز‌ها برای جوان تر شدن خیلی کار‌ها می‌شود کرد! یکی از روش‌هایی که برای درمان چین و چروک صورت به کار می‌رود، تزریق “بوتاکس” است.

با اینکه در چند سال اخیر استفاده از بوتاکس رایج شده، اما از آغاز سال جدید میلادی، سازمان غذا و داروی آمریکا در مورد این روش، هشدار‌هایی مطرح کرده که قابل تامل است.

بد نیست بدانید این سازمان بر خلاف همتایان اروپایی خود، تا این زمان به بیماران و پزشکان درباره خطرات بوتاکس هشدار رسمی اعلام نکرده بود.

سازمان غذا و داروی آمریکا مصرف سم “بوتولینوم” یا همان “بوتاکس” را در مقادیر محدود برای درمان انقباضات غیر قابل کنترل عضله شانه و گردن، پلک زدن اسپاسمودیک چشمان، تعریق بیش از حد زیر بغل و صاف کردن گهگاه چین‌های بین دو ابرو ( تنها کاربرد زیبایی) مجاز دانسته، اما هشدار‌هایی هم در کنار آن مطرح کرده است.

از آنجا که این ماده به هر حال یک نوع “سم” است، چنانچه درست تهیه، خالص و نگهداری نشده باشد و همچنین درست تزریق نشود، موجب عوارضی می‌گردد که گاهی جبران‌پذیر نیست.

به همین دلیل بوتاکس‌های غیراستاندارد، به‌خصوص وقتی توسط افراد غیرمتخصص، بدون توجه به نکات ایمنی تزریق شوند، بیشتر خطرآفرین است. حتما این را هم شنیده‌اید که دوز استفاده از این سم دارویی خیلی اهمیت دارد؛ به‌طوری که مسمومیت شدید با این سم، به‌علت فلج کردن عضلات تنفسی، می‌تواند منجر به مرگ شود.

همه این ها باعث شده تزریق غیر کارشناسانه بوتاکس احتمال خطرات گوناگونی مثل غیر قرینه شدن صورت و ابرو، افتادگی پلک و یا فلج صورت را به‌دنبال داشته باشد. انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی کشورمان هم چندی پیش نسبت به خطرات تزریق بوتاکس که در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی انجام می‌شود، هشدار داده بود.

مسلم این است که تنها متخصصان پوست ماهر می‌توانند از چنین عوارضی پیشگیری کنند، اما هشدار اخیر حتی در مورد کاربرد صحیح این دارو توسط متخصصان هم اعلام خطر جدی کرده است.

بوتاکس، سم تصفیه و رقیق شده‌ای‌است که از باکتری به نام “کلستریدیوم بوتولینوم” به دست می آید. این باکتری، عامل ایجاد نوعی مسمومیت غذایی کشنده به نام “بوتولیسم” است.

این سم با جلوگیری از انتقال “استیل کولین” از عصب به عضله و فلج کردن عضلات، باعث صاف شدن چین و چروک‌ها و کاهش خطوط بین ابروها و دور چشم می‌شود.

استیل کولین نوعی انتقال دهنده پیام‌های عصبی از مغز به عضله است که دستور انقباض(جمع شدن) را به عضله می‌رساند.

بوتاکس، اولین بار در سال 1980 برای درمان اختلالات عضلانی مانند لوچی و تنبلی چشم، تیک‌های چشم و پلک زدن غیر قابل کنترل به‌کار رفت. وقتی به‌طور تصادفی اثر آن در کاهش چین‌های دور چشم مشاهده شد، جراحان پوست و زیبایی در سال 1987 برای زیبایی از آن استفاده کردند.

مرگ کودکان

بوتاکس، داروی ضد‌چروک مشهور، در بعضی از مصرف‌کنندگان با علائم مسمومیت خطرناک بوتولیسم همراه بوده و حتی در بعضی کودکان آمریکایی موجب مرگ شده است.

با شنیدن این خبر لابد از خودتان می‌پرسید کودکان را چه به تزریق بوتاکس؟ کودکان را چه به رفع چروک؟! لازم است بدانید بوتاکس که این روز‌ها به‌دلیل کاربرد آن در زیبایی و کاهش چروک صورت، شناخته شده است در گروهی از بیماری‌های مربوط به اسپاسم و گرفتگی عضله مانند دیستونی گردن و اسپاسم‌های گردنی شدید هم به کار می‌رود.

البته سازمان غذا و داروی آمریکا در بررسی خود متوجه شد اکثر کودکانی که پس از تزریق فوت کرده بودند، مبتلایان به فلج مغزی بودند و این دارو برای درمان اسپاسم عضلانی پای آنها استفاده شده بود.

جالب است بدانید اگر چه در برخی کشور‌ها مصرف بوتاکس برای چنین بیمارانی مورد تایید است، اما سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز به‌طور رسمی چنین کاربردی را برای بوتاکس مورد تایید قرار نداده است.

علاوه بر این، گزارش هایی از بروز بیماری پس از تزریق بوتاکس وجود دارد که مربوط به افراد در سنین مختلف است. طبق گزارش های FDA دست ‌کم یک مورد تزریق منجر به بستری شدن خانمی گردید که برای رفع چروک پیشانی‌اش بوتاکس استفاده کرده بود. البته FDA آمار دقیقی از این گزارش‌ها نداده است.

51ca1 151215477239736518820321018818967591323 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...

اعتراض به سازندگان

در ماه‌های گذشته، پس از انتشار گزارش مرگ بعد از تزریق سم بوتولینوم و انتشار آن در بدن، 16 نفر از مصرف‌کنندگان این ماده، “انجمن سلامت مصرف کنندگان” خواستار هشدارهای جدی متخصصان در این باره شدند.

کسانی که در این جریان مورد اعتراض قرار گرفتند، سازندگان دو آمپول میو بلوک و بوتوکس آلرژان بودند. این اعتراض دلیل خوبی داشت.

در 180 گزارش رسیده به سازمان غذا و داروی آمریکا عوارضی چون ضعف عضلانی، اختلال در بلع غذا، اختلال تنفسی ناشی از آسپیراسیون و مشکلات ناشی از ورود جسم خارجی از راه تنفس به ریه‌ها برای این دارو‌ مشاهده شده بود.

اگر چه این گزارش ها عارضه مشخصی را برای این محصولات اثبات نمی‌کرد، اما از آنجا که متخصصان معتقد بودند این گزارش ها کمتر از چیزی است که در واقعیت رخ می‌دهد، تصمیم گرفتند الگوی عوارض احتمالی را پیدا کنند.

بد نیست بدانید 16 مورد از گزارش‌های رسیده به سازمان غذا و دارو مرگبار بوده و 4 مورد از آنها کودکان زیر 18 سال بودند. در ضمن 87 بیمار در بیمارستان بستری شدند.

دکتر سیدنی ولف مدیر تحقیقات این گروه معتقد است، این مشکلات وقتی ایجاد می‌شود که سم بوتولینوم از محل تزریق به قسمت های دیگر بدن مانند مری منتشر شده و در عضلات مربوط به بلع یا تنفس، فلج نسبی ایجاد کند.

او می‌گوید: اگر چه این هشدار در برگه دارو ذکر شده، اما به راحتی مورد غفلت واقع می‌شود.

بنابراین این انجمن از سازمان غذا و داروی آمریکا تقاضا کرد که با سفارش یک جعبه سیاه (قوی‌ترین نوع هشدار) روی برچسب دارو و فرستادن نامه‌ای به پزشکان استفاده‌کننده از دارو، موضوع را برجسته‌تر کند تا به راحتی مورد غفلت واقع نشود.

علاوه بر این، پیشنهاد داده شد که یک راهنمای مصرف‌کننده با توضیح خطرات تزریق تهیه شود.

با این تمهیدات، مصرف‌کنندگان دارو با مشاهده علائم هر عارضه -پیش از این که دیر شود- برای انجام اقدامات ضروری به پزشک مراجعه خواهند کرد و بنابراین از مرگ و عوارض خطرآفرین این تزریق پیشگیری خواهد شد.

بالاخره بعد از گذشت دو هفته از اعلام هشدار توسط انجمن سلامت مصرف کنندگان، سازمان غذا و داروی آمریکا هم موضع خود را اعلام و هشدار‌های این انجمن درباره مصرف بوتاکس را تایید کرد.

برچسب‌ها چه می‌گویند؟

متخصصان تاکید می‌کنند مردم باید نسبت به خطرات احتمالی مسمومیت با سم بوتولینوم، آگاهی کافی داشته باشند. علائم اولیه عبارتند از: خشکی دهان ، اختلال در تنفس و بلع غذا، افتادگی پلک، اشکال در تکلم، ناتوانی در بالا نگه داشتن سر و ضعف سایر عضلات.

بنابراین لازم است مراقب این علائم باشند و در صورت مشاهده آنها به پزشک مراجعه کنند. البته این اولین هشدار‌ها نیستند.

حتی در برچسب دارویی نیز احتمال انتشار این سم در بدن و مرگ ناشی از آن ذکر شده بود، اما این عوارض را مربوط به وجود بیماری‌های خاص عصبی-عضلانی در فرد(مانند میاستنی گراو Myasthenia Gravis) می دانستند، و این مسئله‌ای است که سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی آن را اصلاح کرد و گفت: “آسیب دیدن از سم بوتولینوم حتی در افرادی که عامل زمینه‌ای ندارند هم ممکن است اتفاق بیفتد.”

به همین سبب این سازمان از سازندگان دارو خواست تا این هشدار‌ها را به شکل جدی تری روی برچسب دارو قرار دهند.

چه کسی ضرر می‌کند؟

با این حال تولید‌کنندگان این دارو معتقدند تمام عوارض احتمالی در برچسب دارو قید شده و این کار با هماهنگی سازمان غذا و داروی آمریکا صورت گرفته است.

کارولین وان هوف، سخنگوی یکی از شرکت‌های تولید این دارو به نام آلرژان، علت مرگ کودکان را تزریق مقدار غیر مجاز دارو یا به‌اصطلاح پزشکی (over dose) اعلام کرد.

جالب است بدانید آنها پیش از این اعلام کرده بودند که در سال 2007 سقف فروش آلرژان به 1/1 بیلیون دلار رسیده است. تعجب می‌کنید اگر بگوییم محققان روانپزشک متوجه شده‌اند 40 درصد از بیمارانی که با این روش، زیبایی خود را به‌دست آورده‌اند، به نوعی میل شدید و اجبار به انجام مجدد آن (نوعی اعتیاد) دچار می‌شوند؟

البته این مسئله با توجه به ظاهر شدن مجدد و طبیعی چروک‌ها پس از چند ماه خیلی هم عجیب نیست. شاید اگر به همین ترتیب پیش برود، حتی هشدار‌های روی برچسب هم نتواند جلوی فروش این داروی زیبا‌کننده را بگیرد؛همان طور که در بوق کردن عوارض سایر داروهای اعتیاد‌آور هنوز نتوانسته جلوی معتاد شدن خیلی‌ها را بگیرد

منبع:tebyan.net

51ca1 2009219 51 10PM497e083cd1034 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...

51ca1 2008411 55 0AMe1 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...

Article source: http://arayeshgari.persianblog.ir/

               
N1434095392 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1434095292 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1434093862 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1483605559 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
آموزش طراحی ناخن در منزل /اورجینال جدیدترین آموزش طراحی ناخن/اورجینال آموزش جامع پیلاتس /اورجینال آموزش کامل خیاطی با خانم سیما عمرانی - اورجینال
     

دختر خانوم های جوانی که می خواهند همیشه تک باشند

دختر خانوم های جوانی که می خواهند همیشه تک باشند

جدیدترین ورژن آموزش پیلاتس در ایران

آموزش گام به گام خیاطی

     
13,900 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 14,900 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 13,900 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1482991349 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1480060587 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1479467305 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1479467219 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی معادل 21 دی وی دی - اورجینال آموزش کامل خیاطی با سیما عمرانی - اورجینال سری کامل آموزش خیاطی برای بانوان - اورجینال آموزش بافتنی دو میل ( تصویری و فارسی ) معادل 28 سی دی بافتنی - اورجینال
     

کامل ترین آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

22DVD

+ کتاب 700 صفحه ای خیاطی

سری کامل آموزش خیاطی برای بانوان

آموزش کامل بافتنی دو میل در 28 سی دی فارسی به صورت تصویری و کاربردی

     
25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 26,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 20,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1479405511 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1479143295 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1479054794 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1478163588 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
آموزش کامل خیاطی با سیما عمرانی - اورجینال آموزش سرمه دوزی و روبان دوزی به صورت تصویری - اورجینال آموزش کامل خیاطی با خانم سیما عمرانی - اورجینال آموزش کامل خیاطی با سیما عمرانی - اورجینال
     

22DVD

+ کتاب 700 صفحه ای خیاطی

آموزش تکنیکهای برتر سرمه دوزی و روبان دوزی

آموزش گام به گام خیاطی

22DVD

+ کتاب 700 صفحه ای خیاطی

     
26,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 15,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1477483056 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477309509 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477309029 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477308944 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
آموزش بستن شال - اورجینال بسته طلایی و جامع آشپزی در ده عدد دی وی دی - اورجینال کاملترین مجموعه آموزش کامل آشپزی ایرانی - اورجینال آموزش خیاطی به روش آسان در 42 عدد سی دی - اورجینال
     

حتما میدونید زیبایی بستن شال به سبک جدید با آرایش خاص خودش زیباست .قدم به قدم..

مجموعه بزرگ آموزش آشپزی به زبان فارسی
آموزش طبخ انواع غذای های ایرانی و خارجی

با این مجموعه شما هنر آشپزی ایرانی را در منزل و به راحتی میاموزید

کاملا جدید و تدریس شده توسط مدرس ایرانی

     
15,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1477308811 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477308696 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477307357 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477567236 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
پکیج طلایی آموزش کامل خیاطی مردانه کامل ترین و جامع ترین بسته در ایران به صورت فیلم آموزشی - اورجینال مجموعه آموزش کامل خیاطی به زبان فارسی(4DVD) - اورجینال آموزش کامل خیاطی خانم خدایاری - اورجینال آموزش خیاطی زنانه - اورجینال
     

بهترین و کامل ترین مجموعه آموزش خیاطی مردانه در ایران

خیاطی یک هنراست با این برنامه خیاطی را آسان وسریع یادبگیرید

حدود ۱۴ ساعت آموزش تکنیکهای مختلف در خیاطی

سری کامل آموزش خیاطی برای بانوان.آموزش قدم به قدم تصویری

     
22,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1477226784 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1477309431 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476731098 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476546895 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
مجموعه بزرگ آموزش کامل خیاطی و بافتنی در 30 سی دی تصویری فارسی - اورجینال آموزش کامل آشپزی FOOD SAFARI - اورجینال آموزش کامل آرایش و پیرایش بانوان(چهره سازان) - اورجینال مجموعه آموزش کامل گل سازی - اورجینال
     

** مجموعه آموزش کامل خیاطی و بافتنی **

آموزش کامل آشپزی FOOD SAFARI

توسط بهترین آرایشگر زن ایران در 8 حلقه دی وی دی

آموزشی بسیار مفید برای خود اشتغالی و در آمد زایی !

     
25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 22,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1476546840 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476546500 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476537129 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476536983 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
آموزش کامل منشیگری - اورجینال آموزش کامل تصویری دفاع شخصی ویژه بانوان - اورجینال پکیج طلایی آموزش سفره آرایی و میوه آرایی 1 و 2 و 3 معادل 5 DVD - اورجینال آموزش کامل سفره آرایی - اورجینال
     

کاملا تصویری
به زبان فارسی
مناسب برای منشی ها
افراد جویای کار

دیگر نگران مزاحمین خیابانی نباشید!

مدرس : مریم اصغریان
***سفره غذای خود را به بهترین شکل تزئین و زیبا کنید***

استاد آموزش دهنده: مهرانگیز صمیمی

     
20,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 15,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1476343997 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476343937 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476342131 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476342084 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
شمع تزئینی.آموزش تصویری شمع سازی.Training Candle - اورجینال بسته آموزشی (مجموعه آموزش کامل فارسی کادو آرایی ) - اورجینال راهنمای دوران بارداری و نگهداری از کودک از بدو تولد و حتی حاملگی تا ۲ سالگی - اورجینال آموزش کامل آرایشگری بانوان - اورجینال
     

آموزش به شیوه ای نوین برای اولین بار با بهترین اساتید

مجموعه آموزش کادو آرایی

دوبله 2 DVD

۳۰ فیلم آموزشی بارداری و نگهداری از نوزاد

آموزشی جامع به همراه جدیدترین تکنیک های آرایشی و زیبائی

     
25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 22,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 20,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1476341823 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476341768 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476341628 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476175029 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
سری جدید آموزش کامل بستن شال و روسری - اورجینال آموزش آرایشگری شامل میکاپ، گریم، سایه های حرفه ای، شینیون، کوتاهی، انواع بافت، رنگ ومش - اورجینال آموزش کامل از مبتدی تا پیشرفته خیاطی استاد قاسمی راوندی و خانم فاطمه خدایاری - اورجینال آموزش کامل گل آرایی وساخت دسته گل انگلیسی - اورجینال
     

آموزش گام به گام هر طرح بطور کامل و بسیار جذاب وآموزنده

توسط برجسته ترین اساتید و مدرسین حرفه ای ایران

حدود 30 ساعت آموزش تکنیکهای مختلف در خیاطی

130 نمونه گل آرایی و ساخت دسته گل به صورت تصویری

     
15,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 22,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     
               
N1476174735 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1476035952 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1475733546 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... N1475733477 همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
کامل ترین مجموعه آموزش قبل حاملگی- پس از حاملگی- مراقبت نوزاد و کودک - اورجینال آموزش آشپزی شیرینی پزی و پخت ماهی - اورجینال آموزش تصویری آرایش چشم و ابرو - اورجینال آموزش تصویری آرایشگری زنانه - اورجینال
     

کامل ترین مجموعه آموزش قبل حاملگی- پس از حاملگی- مراقبت نوزاد و کودک

پخت انواع شیرینی و شکلات برای کودکان خود و سفره آرایی و...

از مقدمانی تا متوسط و حرفه ای و پیشرفته

به صورت کاملا تصویری و از سطح مقدماتی تا پیشرفته

     
19,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 18,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ... 25,000 تومان buy همه چیز درباره آموزش آرایشگری ...
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code