خرید لباس خواب زنانه لبه های ساتن

نوشته شده در موضوع خرید دوخت لباس خواب در 20 نوامبر 2014

af74a buy post b خرید لباس خواب زنانه لبه های ساتن

لباس خوابsistinaکد۱۴۵۵ محصول کشور ترکیه

این لباس خواب سیستینا یکی از پرفروش ترین و می توان گفت از زیباترین لباس های شرکت سیستینا می باشد که در حال حاضر با قیمتی مناسب و استثنایی در ماماشاپ موجود است و ما آن را به شما خانم ها پیشنهاد می کنیم.

لباس خواب ۱۴۵۵ سیستینا تور طرح دار می باشد با لبه های ساتن که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

همچنین می توانید با هدیه دادن این لباس خواب فوق العاده به عزیزانتان آن ها را از خوش سلیقه بودن خود مطمئن و دوست داشتنتان را به آن ها ثابت کنید.

این لباس خواب بصورت ویژه در ماماشاپ به فروش می رسد.

مدل اصلی این لباس خواب های سیستینا مطابق عکس زیر است:

 af74a 1455 390 خرید لباس خواب زنانه لبه های ساتن

مشتریان تهران میتوانند به صورتت تلفنی هم سفارش ثبت نمایند برای این منظوراز لینک 09366645706میتوانید استفاده نمایید هزینه ارسال در تهران بسته به زمان دریافت متغییر میباشد برای مطلع شدن از تعرفه هزینه پیک شهری با قسمت مربوطه تعرفه هزینه ارسال مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که از آنجایی که تنوع محصولات سیستینا( بادی زنانه/ لباس خواب/ تاپ/ شلوار/شلوارک) بسیار زیاد می باشد در تلاشیم هر هفته تعدادی از این محصولات را در داخل سایت اضافه نماییم

لازم بذکر است که در حال حاضر گروه تجارت الکترونیک ماماشاپ تنها فروشنده ی محصولات سیستینا( بادی زنانه/ لباس خواب/ تاپ/ شلوار/شلوارک) در ایران بوده و کیفیت این محصولات نیز تضمینی می باشند

 

روش شستشو: توصیه میشود برای طولانی تر شدن عمر این لباس ها و استفاده بهتر مشتریان عزیز از این دسته بادی ها در شستشو با دست شسته شود. استفاده از شامپو یا مشکین تاژ به جای پودر توصیه میشود

به گفته دکتر چارلز جبرا، استاد میکروبیولوژی دانشگاه آریزونا، لباس‌های زیر یکی از اصلی‌ترین منابع انتشار میکروب در فضاهای بسته و مرطوب‌ هستند. به همین دلیل بهتر است که هنگام شستشو با سایر لباس‌ها، درون یک محفظه قرار نگیرند.

از طرف دیگر، ممکن است آلودگی لباس های دیگر به لباس زیر سرایت کند و موجب تحریک پوستی، یا حتی عفونت دستگاه تناسلی شود.

به عقیده دکتر جبرا، لباس‌های زیر باید با آب کاملا داغ و مواد شوینده شسته شوند و برای خشک شدن زیر نور مستقیم آفتاب قرار گیرند. او همچنین برای پیشگیری از ماندگاری میکروب‌ها در ماشین‌ لباس‌شویی توصیه کرد که پس از هر سه یا چهار بار استفاده، یک دور آن را به صورت خالی و با ریختن مواد ضدعفونی‌کننده ، روشن کنید.

 

جهت دریافت رایگان کاتالوگ محصولات اینجا کلیک کنید

Article source: http://bekharbebar.com/product.php?id_product=246

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code